Dark Ages - Prince of Destiny
Dark Ages - Prince of Destiny - náhled

Vy jste princ ohromného Kingdom (ne nejlepšího jména já jsem vůbec kdy slyšel), a jak chlapec, kterého vy dívej se na váš otec ( král) ze

...

L Empereur Recenze

Recenze | Screeny


KOEI byl extrémně pilný v jeho prvním roku, produkování sedmi her, z nichž jeden byly L'Empereur. Hra umísťuje vás v roli Napoleonu, od začátku jeho kariéry k jeho finálním slávám-dnům jak nesporný vládce Francie.

Vy začnete hru s moc malou silou, a právě jako historický Napoleon, vy budete potřebovat použít vaše dělostřelectvo k prorazí skrz nepřátelské linky. Totální útok setká se s jistou porážkou. Nejlepší strategie je aby demoralizovala nepřátelské jednotky s dělem výbuchy, pak spustí je přes s vašimi pozemními silami. Kavalérie práce nejlepší proti pěšímu pluku, a pěší pluk je nejlepší proti dělostřelectvu. ALE... i když věci vypadají skvěle a nepřítel ztrácí jeden prapor po další, vy můžete stále setkat se s porážkou jestli vy vyčerpáte zásobu jídla. Musíte jste vždy připravený pro dlouhou bitvu, a by měla vždy vezme víc jídlo s vámi než myslíte si, že vy budete potřebovat.

Po hrajících hrách na chvíli vy začnete, jak Napoleon dělal, milovat vaše dělostřelectvo. To je nejdůležitější nástroj na bojišti. A hrst děl může točit příliv války, tak chránit tyto jednotky s vaším životem. Budete muset umístit vaše děla v strategických polohách, jak terén záležitosti; vy nevidíte za lesy, horami, a další objekty, které omezuje váš- ův rozsah děl a efektivity. Toto pracuje pro vás také: Užívej terén vaší výhodě. Sestavené pasti v údolí, kde nepřítel může jen překročit jeden po druhém. Umístěte sebe z řady nepřátelských dělnebo skrýt sebe za překážkami. A cokoliv vy děláte, pokračujete v demoralizující nepřítel s vaším dělostřelectvem.

L'Empereur může být řízený buď s myší nebo klávesnicí, která přijde vhod hře udělané v roce 1991. Myš může být trochu kočárek v době, opuštění duchy v televizi nebo mizení příležitostně, ale tato nezraní hru vůbec, jak to bere jen pár sekund k buď přepínacím obrazovkám, udělat duchy v televizi odejítnebo lokalizovat vaši myš,která stále zdůrazňuje všechno na mouseover. Aby mohla dát mapu příkazy, vy jednoduše držíte dole levou klávesu myši a vybrat si příkaz z nařízeného baru který objeví se na vrcholu obrazovky.

Pokud jde o hudbu v hře, to je ve skutečnosti docela přitažlivý pro čas. Já mohu snadno zavolat zpět já sám poslouchání hudby stále znovu jak děcko (k obtíži mých rodičů). Hudba a zvuky budou zabitý na pohledu dnes, ale zpět pak to byl hrát v maximálním výkonu v místnostech dětí po celém světě.

Bohužel, tato hra je jeden z mála KOEI strategických her to nemá určený pro více hráčů funkce.


Rok vydaní: 1991

Vydali: KOEI Co., Ltd.

Obrazek:L Empereur - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo