Spy vs Spy III - Arctic Antics
Spy vs Spy III - Arctic Antics - náhled

Se znaky vzatými ze MAD časopisu, špion proti Špionážní série dosáhly to je konec v arktických skotačeních.

Špion proti špion: Ark

...

Far Cry Recenze

Recenze | Obaly | Screeny | Čeština | Tapety


Říkáte si co dělá Far Cry na webu o starých hrách? Inu, řekl jsem si že jednou za čas, tak 1, maximálně 2 hry ze 100 her budou nějaké novější - freeware. Nebojte Far Cry se už neprodává.

Je uvolňěn jako freeware.
Pro všechny fanoušky akčních her mám výbornou zprávu. Ubisoft uvolnil tyto hry jako freeware (ad supported) - Far Cry, Prince of Persia: Sands of Time, Rayman Raving Rabbids, Tom Clancys Ghost Recon , Area 51, The Suffering a Rise and Fall: Civilizations at War - jediným "omezením" je to, že v hlavním menu a během nahrávání lokací budou reklamy, ale to se snad dá překousnout

K tomu, abyste si ji zahráli, budete muset být zaregistrováni na ubi.com a při registraci jako zemi uvést United States. Hrát online bohužel nemůžete pokud nemáte originální CD klíč.

Far Cry je akční PC hra od Ubisoftu vyvinutá studiem CryTek. Byla vydaná v březnu 2004. Běží na vlastním enginu nazvaném CryEngine.
1. září 2007, Ubisoft uvolnil single player verzi hry jako freeware, a aby z toho něco měl, dal do hry pár reklam.

Tato prvotina od CryTeku se povedla. Podobně, jako u Crysis, šlo ve své době o grafickou revoluci. Po 8 letech (2012) od vydání má Far Cry pořád co nabídnout a vypadá stále moc pěkně.

Ostrov, kde se celá hra odehárává, je nádherně barevný, plný bůjné vegetace a švitolících papoušků. Rovněž se ale na ostrově nachází něco neobvyklého. Něco, co nevzniklo přirozenou selekcí. A nejsou to mimozemšťané a ani černý kouř! To jenom nezbedný profesor Krieger si hrál na boha a stvořil pár krvežíznivých mutantů. Příběh jako celek je nezajímavý, a až na jeden zvrat se vlastně za celou hru nic nestane a tak zůstává jen samotné střílení, které je ale provedeno naprosto famózně.

Far Cry se dočkalo duchovního pokračování v podobě Crysis od stejného studia. Hra byla neskutečně hardwarově náročná a v době vydání ji 95% lidí nespustilo na nejvyšší detaily. V roce 2008 vyšlo pokračování s názvem Far Cry 2, avšak už vyvíjené jinou firmou. Podlě mě totálně zpackaná hra která má společné s prvním dílem Far Cry, opravdu jenom ten název... No jsem zvědavý jak to dopadne se třetím dílem Far Cry..


Rok vydaní: 2004

Vydali: CryTek

Obrazek:Far Cry - stáhnout

1468xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelofarfarawaytoo 20.11.2015 reaguj
nejde stahnout WTF