Blockout
Blockout - náhled

V roce 1989, hra hádanky Tetris byl moc úspěšně daný do třetího rozměru P.Z.K. Vývoj seskupí. Ve vynechaném prostupu, vy hrajete s ohlede

...

Super Mario Bros. Recenze

Recenze | Screeny | Ostatní


Super Mario Bros (SMB) je asi jedna z nejznámnějších a zároveň prvních plošinovek / arkádéovek a v dnešní době asi nenajdete moc hráčů, kterým by tento titul nic neříkal. Jeho popularitu také dosvědčuje fakt, že se jej po světe prodalo více než 40 milionů.

Hra disponuje v té době ještě možná ne příliš otřepaným příběhem (alespoň tedy na videohry) - drak unesl princeznu a vy máte za úkol jí donést kolu. Ve skutečnosti jí spíše zachránit, jak už jste si jistě domysleli, protože tento pohádkový námět je dnes již dávno pasé.

Prostředí je vcelku povedené a nudit se skutečně nebudete. Level design a vcelku slušný počet druhů příšer se dohromady postarají o slušnou zábavu na spoustu hodin. Cestou se také setkáte s několika bonusy v podobě houby, jakési kytky, po níž se vám naskytne možnost střílet a hvězda, po které jste na chvíli nesmrtelní.

Pro Nintendo znamená tento trhák slušný rozjezd v úspešnosti této společnosti a myslím, že na něj budeme vzpomínat ještě po mnoho let.


Rok vydaní: 1985

Vydali: Nintendo

Obrazek:
terezka

erika

marie
Super Mario Bros. - stáhnout

656xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo & Paddyjanaj 29.06.2011 reaguj
proč mi nejde spustit?
Ruzena85 04.01.2011 reaguj
Angelo 12.12.2010 reaguj
ted si muzete zahrat hra super mario online jako flash hru ;)
denča 07.11.2010 reaguj
paddy 19.10.2010 reaguj
tak jo no :)
Back.15 19.10.2010 reaguj