Mouser
Mouser - náhled

Jednoduchý, ještě moc vyzývavý, kočka je jeden z těch her které mají zajímavou hru založenou na jednoduchém konceptu. Vy hrajete roli rol

...

KGB aka Conspiracy Recenze

Recenze | Screeny


KGB není moc slavná hra, ale to je docela neodolatelný a zajímavý nicméně. Příběh je stanovený několik dnů před zhroucením Sovětského svazu v roce 1991 a umísťuje vás v roli KGB tajného agenta.

Vy vyrazíte ve vaší kanceláři, kde vy dovíte váš ne-tak-přátelský asistent a rovný-menší-přátelský šéf. Vy dostanete misijní rozpravu a časový úsek vy máte v který provést to, tak všechno vyráží velmi rychle. Není kdy plýtvat. Budete muset vyrazit moment herní starty a uvažovat o co dělat na cestě. Časová mez dělá hru hodně pilněji než to normálně budou. Nicméně, skutečné nastavení přidává hodně hratelnosti.

Jak protichůdný k většině typických dobrodružných her, tento má první- perspektivu osoby. Nicméně neodvolatelný toto se může zdát, ve skutečnosti začíná to být tažený mimo docela dobře. To nebude trval dlouho před tím, než vy úplně zvyknete si na to. Děj je poutavý a bude držet vás lepený k obrazovce pro mnoho hodin.

Já ne- neřeknu vám moc, právě to to je o drogách, ruská mafie, a vládní konspirace. To je víc než dost držet mise různorodé a zajímavý skrz hru. Jako prémie, tam jsou alternativní řešení a výsledky různým hádankám které ovlivní celkovou hru.

Viděný z technického hlediska, grafika jsou hezká, zatímco zvuk a hudba jsou uspokojivá - už ne, o nic menší. Oni nejsou nic neobyčejný, právě jen dost dobrý tak, že já nemohu si stěžovat na je. Celkově, dost dobrá hra a jistě mající cenu zkoušky.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Cryo Interactive Entertainment

Obrazek:KGB aka Conspiracy - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo