Street Fighter II
Street Fighter II - náhled

Každý ví pouličního rváče. Po boji na život a na smrt, tento pravděpodobně nejvíce známá bojující hra kolem. Dobře, toto druhý, pokračová

...

STARÉ HRY

Mortal Kombat 4 - náhled

You can get full disc imagery vital Kombat 4 from our ISO cellar. ...Far Cry - náhled

invite what is he doing Fars Cry on web about old peas? Well, I said to myself as though once in a while, so 1, at the most 2 games from 100 plaies they will some newer - freeware. Nebojte Far Cry already unargued.

Dune 2000 - náhled

Dune 2000 is one of a number of plaies based on set links books Frankem Herbertem; base story is that athat the prize substance in galaxy be known as spice, that just can be found on planet Arrakis, also known as dune. Anybody controls spice controls fate w...Horké Léto - náhled

nippers me he said Rambo and sexpots cretin...but failing that I'm Majer, Jack Majer...so in this way somehow began with Horké summer.

Gooka - náhled

Czech 2D dubbed adverbial from year 1997 leisure to motives books Gooka and dragonish people Dick D. Evanse.Super Mario Bros. - náhled

Super Mario Bros (SMB) be about one of most widely known and at the same time first plateaux / arkádéovek and nowadays perhaps don't find much players, that would this title nothing not to say. His popularity also proclaims factthat the him after world sold...

Claw - náhled

Claw is - styl arcade platform plaies for Windows, mature and publicize in the year 1997 monolith, creators such plaies how F.E.A.R. and anybody lives for ever. Version accessible on Abandonia, and one I evaluative, is version 1.3, that was to make easier t...

Age of Empires - náhled

Age of Empires is one of the first plaies based historical factthat the developed society Ensemble Studios and issued firm Microsoft in the year 1997. Run on enginu Genie, based on 2D spritech. Happen leader some of the nationsthat the carry out historical ...WarCraft 1: Orcs and Humans - náhled

real - time strategy on motives games Dune 2 with wee bit worse graphic art and music, but here and there better ideas. Supports mule- player after modem and in seriatim fashion cable.

Polda - náhled

without doubt best part set and one of the best Czech adverbial ninetieth years. To success him right till then in ours republic singular dubthat the acquit fore Czechs comics (Luděk Sobota, George Lábus, Peter Nárožný) and rich in detail SVGA graphic art. ...

Worms Armagedon - náhled

Worms Armagedon is arcade with hand - lettered graphic art. Are its worm placed in one’s 2D arena and and cut vermiform his friend.

Quake III Arena - náhled

king duelového multiplayeruthat the in the year 1999 launched into world developers id software, excels on his time peak graphic art (engine those games was used at development dozens more plaies) and highly addictive playability, above all?ím in multiplaye...

Outlaws - náhled

Outlaws is one of the few shooting, who be enacted on wild west. A I have to tellthat the authors precioused subject work up really totally. Authentic atmosphere from hereon title, it is possible tell directly revels.

Re-Volt - náhled

almost 11 years old play (16.1. 2011), but always all - fired entertainer with small toy - cars on operating. Graphic art even if it is not any heat graphic art today's years, hasn't at all behind it be bashful.

Redneck Rampage - náhled

play is based on famous enginu Buildthat the will blame Duke Nukem 3D, or Blood. Just inspiration with Dukem come through no matter what already in heads backwoodsmann, or general witty conception games, for example when run against friend what just perform...

Brány Skeldalu - náhled

harrow Skeldalu is Czech computer game genre RPGthat the in the year 1998 fecit Henry roll. Play combines 2D and 3D graphic art. Play hasn't though graphic art like Crysis, but behind it has story which has today one play from sta.

Doom 2 - náhled

second volume legendary doomu is again 3D firm personnel střílečka (seen eyes player) and with first volume is look - alike.

Vlak - náhled

who'd ignore play trainthat the be in?ichni scald at school on obstaróžních machinery 386 and at home we're because of her had to not once get over the loss of dinner, because mummy simply had to give if one lion.

Grand Prix Circuit - náhled

one of the first works plaiesthat the discovered on PC, they must interesting and today. Gist why we're so little zúčastňovali obligatory allowances school attendance was neither so in midi company or beautiful EGA graphic art, but above all in tall story p...

NOVINKY NA WEBU

GoodGame Empire - jak vyhrávat

Vítejte ve světě GoodGame Empire, online strategické hry plné dobrodružství a mocných říší! Pokud jste fanouškem středověku, budování impérií a taktických bitev, pak je tato hra přesně pro vás. Připravte se na nekonečné hodiny zábavy a napětí, kdy budete bojovat o slávu a územní expanzi.

GoodGame Empire vám umožní stát se skutečným vládcem - vévodou či vévodkyní vaší vlastní říše. Vaším cílem je vybudovat silné království, které bude dominovat nad ostatními hráči. Ale pozor! Nečekejte jednoduchou cestu ke slávě ? muset si tvrdě zapracovat na zisku surovin, vojenství i diplomacii.

Pojďme spolu objevit tajemství GoodGame Empire a naučit se efektivní strategie pro dosažení absolutního vítězství!

Co je GoodGame Empire?

GoodGame Empire je online strategická hra, která vás zavede do světa středověku a postaví před úkol vybudovat vlastní mocnou říši. Jste-li fanouškem taktických her plných dobrodružství a válčení o územní expanzi, pak se určitě rádi ponoříte do této virtuální reality.

Hra vám umožňuje stát se vládcem svého království ? vévodou či vévodkyní, který musí spravovat suroviny, budovat pevnosti a armády a bojovat proti ostatním hráčům ve snaze dosáhnout absolutní moci. Budete muset strategicky rozhodovat o rozdělení surovin mezi různé oblasti vaší říše, aby byla silnější než ostatní konkurenti.

Jedna z velkých předností GoodGame Empire je jeho komunita hráčů. Můžete si navzájem pomoci s budováním struktur a obran vašich království nebo spolupracujte na dobývání nepřítelských pevností. Společné akce jsou klidně stejně důležité jako válečné tažení proti soupeřům - vzestupy i pády spojenectvím jsou během hry naprosto běžné a poskytují hře zajím

Hlavní cíle hry

Hlavní cíle hry GoodGame Empire jsou důležitým faktorem, které vás budou motivovat a vést k úspěchu ve vašem virtuálním království. V této strategické online hře se stanete pánem svého vlastního impozantního hradu, který je obklopen nepřáteli i spojenci.

Prvním hlavním cílem je samozřejmě vybudování silné a prosperující říše. Musíte investovat čas a zdroje do stavby různých budov, jako jsou kasárny pro trénink vojska, farmy pro zajištění potravy nebo palác pro rozšíření vašich možností. Být schopný efektivně spravovat své zdroje je klíčem k dlouhodobému úspěchu ve hře.

Dalším důležitým cílem je rozvoj vojska a obrana vaší říše před nepřátelskými útoky. Budete muset rekrutovat a trénovat vojáky, aby byli připraveni na boje o moc nad herním světem. Ale nezapomeňte také na diplomacii - navazujte spojenectví s ostatními hráči a společně se bránit proti vnějším hrozbám.

Krom toho může být váš cíl i expanze vaší říše a

Výhody a nevýhody hraní GoodGame Empire

GoodGame Empire je jednou z nejoblíbenějších online strategických her, která vás vtáhne do světa středověkého království plného dobrodružství a taktiky. Hra nabízí řadu výhod a zábavy, ale také několik nevýhod, které byste měli vzít v úvahu předtím, než se pustíte do této virtuální říše.

Jedna z hlavních výhod GoodGame Empire je její interaktivita. Můžete si vytvořit a spravovat své vlastní království, stavět budovy, trénovat vojenskou sílu a dokonce i vést bitvy proti jiným hráčům. To poskytuje skutečný pocit kontroly nad vaším rozrůstajícím se impériem.

Další výhodou hraní GoodGame Empire je sociální aspekt hry. Můžete se spojit s dalšími hráči ve spolku (aliance) a společně bojovat za slávu a moc. Spolupráce s ostatními hráči může být klíčem k úspěchu ve hře.

Nicméně, jako každá hra má i GoodGame Empire své nevýhody. Jednou z nich je časové omezení. Hra vyžaduje čas a trpělivost

Strategie pro vítězství v hře

Strategie pro vítězství v hře GoodGame Empire jsou zásadním faktorem, který rozhoduje o úspěchu hráče. Pokud se chcete stát skutečným vládcem svého vlastního království, musíte mít jasnou strategii a postupovat s rozmyslem.

Prvním krokem je správné plánování a vybudování vašeho královského hradu. Zvolte strategické místo pro váš hrad, abyste měli kontrolu nad důležitými zdroji a obchodními cestami. Důkladné rozšíření vaší pevnosti umožní rychlý růst a ochranu před nepřátelskými útoky.

Dalším klíčovým prvkem je budování silné armády. Nezapomeňte trénovat vojenské jednotky ve svých kasárnách a zajistit jim dostatečné vybavení. Strategicky rozmístěte svou armádu po celém království, aby byla připravena bránit se proti útokům nepřátel i podnikat útočné operace.

Kromě toho je také důležité navázat spojenectví s ostatními hráči. Vytvořte alianci nebo se připojte k existujícím aliancím, abyste získali podporu a ochranu. Zajímavé MMO hry jsou na herna.org.

Jak efektivně využít zdroje a budovat své království?

Jak efektivně využít zdroje a budovat své království?

Ve hře GoodGame Empire je správné hospodaření se zdroji a strategická stavba vašeho království klíčem k úspěchu. Zde je několik tipů, jak efektivně využít zdroje a postavit si silné impérium.

Začněte s tím, že vybudujete dostatek dřeva. Dřevo je nezbytným zdrojem pro stavbu budov, trénink jednotek a rozšíření území vašeho království. Vytvořte lesní oblasti, ve kterých můžete pěstovat stromy a sbírat dřevo na denní bázi.

Dalším důležitým aspektem je hornictví. Tímto způsobem můžete těžit cenné suroviny jako železo, kameny nebo uhlí. Tyto materiály jsou nezbytné pro výrobu lepších zbraní, ochranných mechanismů a dalšího zdokonalení vašeho království.

Nepodceňujte ani produkci potravin. Mít dostatek jídla umožňuje rychlý růst populace i vojska ve vašem království. Vytvořte farmy či ovocné sady, které budou zajišťovat dostate. Hrát můžete i Sunrise Village

Tipy a triky pro úspěšného hráče

Tipy a triky pro úspěšného hráče

Doufám, že vás tento článek o GoodGame Empire zaujal! Pokud jste se rozhodli vyzkoušet tuto strategickou hru plnou dobrodružství, mám tu pro vás pár tipů a triků, jak dosáhnout úspěchu. Alternativou je Big Farm, nebo Empire WW3.

1. Plánování je klíčem - Ujistěte se, že máte pevný plán ohledně rozvoje svého království. Snažte se předvídat budoucí potřeby a plánujte své kroky dopředu.

2. Spolupráce s ostatními hráči - V GoodGame Empire je spolupráce klíčovým faktorem pro dosažení úspěchu. Připojte se k alianci nebo si založte vlastní a spolupracujete na obraně i útoku proti nepřátelům.

3. Zbavte se negativní energie - Ve hře mohou nastat situace, které naruší váš pokoj a stabilitu království. Nenechte se strhnout do hádek nebo konfliktů, raději zaměřte svou energii na stavbu silného království.

4. Spravedlnost nadlidi! - Buďme upřímní: ve virtuálním světě existuje mnoho podvodů a nepoctivých hráčů. Ale pamatujAngelo | (0) | 7.10.2023

Photo by Lorenzo Herrera on Unsplash

Nejlepší retro kasinové hry

Kasinové hry jsou nedílnou součástí světa videoher od počátku 80. let, kdy se první hry objevují ve větším měřítku, spolu s rozvojem moderních technologií a rozšiřováním jejich dostupnosti. Tyto retro hry je možné najít také dnes, na celou řadu herních platforem - od mobilních a webových prohlížečů až po klasické konzole, jako jsou Playstation, Nintendo nebo dokonce Gameboy. Podívejme se nyní na některé nejslavnější retro hazardní hry, kterých si mohli fanoušci pro zábavu užívat ke konci minulého století.

Retro herní automaty

Herní automaty patří mezi klasiku každého moderního online kasina. Mnoho z těchto her přitom dnes dostává moderní podobu herních online automatů, na kterých mohou hráči hrát také dnes a to za skutečné peníze. Nejlepší retro kasinové hry je možné najít například prostřednictvím https://www.ceskecasino.com/recenze/fortuna, kde je možné najít celou řadu recenzí. Mezi klasické herní automaty se řadí hry, které jsou postaveny na klasickém rozložení - 3 herní válce a 3 herní řady. Jejich typickými symboly jsou poté zejména ovoce, joker nebo 777 a Bar symboly - tolik typické pro klasické kasino.

Kasinové simulace

Na vybrané herní konzole existovalo v dřívější době hned několik her, které patří mezi slavné hry typu simulace - ty patřily mezi velmi oblíbené zejména počátkem roku 2000, kdy jich vznikla celá řada - zejména pro počítačové platformy nebo jako playstation hry. Místo hráče hazardních her se tak v tomto případě hráč dostává do role provozovatele kasina, které musí přivést k jeho vysněnému úspěchu.

Další jsou poté kasinové hry, ve kterých se hráč může ponořit do nejrůznějších hazardních her. Tak tomu bylo například ve hře ?Caesars Palace 2000?, která byla dostupná pro Playstation konzole a poskytovat možnost výběru her. Simulace jsou ve své podstatě předzvěst současně dostupných lobby v online kasinech, ale také kasinech, které dnes implementují virtuální realitu.

Photo by Carl Raw on Unsplash

Karetní hry dětství

Zejména generace hráčů z 90. let si dobře pamatuje výběr karetních her na každém Windows počítači, které bylo možné najít v mnoha nově založených hernách. V té době úplná novinka pro nové uživatele, kteří se seznamovali s tím, co počítače dokáží. A právě Solitaire, Free Cell nebo Miny. V jednoduché simulaci bylo možné se naučit základní pravidla a hrát hru ve volném čase. Hry jsou součástí systému Windows do určité míry také dodnes, nicméně ona retro atmosféra je unikátně spojena s dobou přechodu do nového století, ale také tisíciletí.

Japonské dědictví

Japonsko bylo vždy jedním z předních hráčů na poli populární kultury, ale také technologií. Právě ze země vycházejícího slunce pochází celá řada slavných retro herních konzolí - mezi slavné spadají Nintendo, PlayStation Classic, Game Boy nebo Famicom Classic Mini. Mnoho z těchto konzolí poskytovatelů hry, inspirované tradiční japonskou komiksovou tvorbou, která je známá jako manga. Manga je oblíbená také dnes a má daleké kořeny, které sahají do světa umění a umělce, který je známý jako Hokusai. Manga se stala předlohou také pro hazardní hry, jako byla například hra Casino Kid, jejímž cílem bylo stát se králem kasina.

Mnoho her je dnes možné považovat za retro, které se opět dostávají do herního moderního prostředí. Jedním z údělů moderní doby je vracet se k úspěchům doby předešlé. Retro je tak dnes v podstatě moderním trendem.Angelo | (0) | 9.01.2023

-

Více než 300 starých her ke stažení zdarma.

Jedná se tedy především o DOS hry - hry zdarma, pro jejichž emulaci na novějších OS budete potřebovat program DOSBox. Najdete zde také několik shareware verzí starých her, (trial verze, dema, apod. - nikoliv plná hra), ale to opravdu jen ty staré hry, které dosáhly obzvlášť velké úspěšnosti u hráčů. Ostatní staré hry (90%) jsou k dispozici zdarma ke stažení v detailu dotyčné hry.Můžete vyzkoušet i Android hry zdarma, nebo prostě online hry. Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a doufáme, že se sem budete rádi vracet. Hledáte jiné hry? Poraďte se na 24poradna.eu, jo a je to zdarma! :)

Už jste také hrali GoodGame Empire? A co, hráli jste i Big Farm? - Váš administrační tým.