Flashback (DOS)
Flashback (DOS) - náhled

Již v roce 1992, Delphinin verze programových prostředků zpětný záběr pro Amigaa. Hra stala se hitem, a následující rok, to byl portoval

...

Outlaws Recenze

Recenze | Screeny


Outlaws je jedna z mála stříleček, jenž se odehrává na divokém západě. A musím říci, že se autorům povedlo námět zpracovat vskutku dokonale. Autentická atmosféra z tohoto titulu, dá se říci přímo hýří.

Příběh není nikterak vyjímečný, a jistě byste ho uhodli do tří pokusů, i kdybyste o hře nevědělí vůbec nic. Hlavnímu hrdinovi, tedy Vám, zkrátka skupina banditů zavraždila rodinu a Vy se vydáváte je pomstít.

Rukama Vám během cesty také samožřejmě projde několik zbraní, ať už klasický revolver, nebo puška či dynamit. Masakrování nepřátel se někdy může stát vcelku příjemnou zábavou, což jistě sami připustíte, když do protivníka nasypete dávku olova z brokovnice a on v důsledku realtivně propracované fyziky přelétne přes plot.

S technickou stránkou hry, tedy s grafikou a ozvučením to už nedopadlo tak slavně. Pravdou tedy je že autoři si mohli dát alespoň trochu více záležet na zpracování textur a díky tomu se výsledný dojem ze hry trochu kazí. Lépe než zvukové efekty samoté vám asi sedne hudba, která zní skutečně nostalgicky, zvláště v animacích mezi levely.


Rok vydaní: 1997

Vydali: Lucas Arts

Obrazek:Outlaws - stáhnout

272xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal paddyMisa 19.12.2015 reaguj
nejde mi stáhnout :(
olin 01.08.2011 reaguj
outlaws je dobrá hra
olin 01.08.2011 reaguj
outlaws je dobrá hra