Star Control II
Star Control II - náhled

Co Starcon 1 by mělo být, mnohem víc než to více... Kdy Starcon 2 vyšel, já pamatuji si rychle skákání do módu rvačky ihned jak to byl ne

...

Buck Rogers - Planet of Zoom Recenze

Recenze | Screeny


Planeta zoom je moc rychlý přední král hry která zkusila užívat popularitu hrdiny knihy komiksů budoucnosti Buck Rogers, ale opravdu mohlo by je jen jiné jméno, protože není žádné skutečné spojení s Buck.

Jak s mnoha/akčními hrami arkády ranných osmdesátých lét vy můžete očekávat hodně rychlost, střílení a mnoho úrovní které dostane postupně tvrdší. Vidění hry je stanovený v budoucnu to je jen logický (nebo přinejmenším to bylo stereotyp dne) to lidi budou užívat létací stroje namísto země dopravy a že dříve nebo pozdější budete muset bojovat s cizinci (kteří v pre - E.T. éra jen musela být násilný).

Tak tato hra je perfektní příklad. Vy létáte kolem v kosmické lodi a střílet cizince.

Nesmíš hit cokoli jinak vaše loď exploduje, musíte vyčistit úroveň aby mohla projít a aby mohla vyčistit úroveň vy buď musíte přežít vzdálenost (procházející určitý počet pilířů - jdoucí kolem nich nespočítají) nebo zabít acertaino množství padouchů.

Tam je pult navrchu obrazovky která ukazuje vaši hladinu paliva a počet věci, které potřebujete aby vyčistil projít nebo střílí).

Ovládací prvky jsou velmi jednoduché (vy potřebujete použít num klíče ačkoli a prostor), od té doby, co vy jen pohybujete v čtyřech směrech (nahoru, dolů, levý a pravý) a vy dostanete se do střílet.

Tak co říct? To byla návyková hra kterou rychle upadla v zapomnění, protože to ne - nevystoupilo ze zbytku v žádném případě, ale to je ještě příjemný čas zmetek možná, že bys mohl chtít zkusit, jestli vy máte rád ještě dalšího střelce.

A malá rada - hraje hru v DOSBOX, protože tam vy můžete nastavit rychlost hry ( regulováním cyklů). Toto může udělat hru trochu snadnější nebo více vyzývavý ( opravduto záleží na tobě).

Já jsem nemohl opravdu určit optimální rychlost, protože tam není nic co soudit to , ale myslím si to je kolem 300 cyklů (všechno přes 700 zdá se strašně rychlý, zvláště předně, a všechno pod 200 pečlivě je pomalé).


Rok vydaní: 1984

Vydali: SEGA Entertainment, Inc.

Obrazek:Buck Rogers - Planet of Zoom - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo