Laura Bow 1 - The Colonels Bequest
Laura Bow 1 - The Colonels Bequest - náhled

V Laurě úkloně 1 - Colonel's odkaz, vy hrajete mladou Lauru úklonu, jediný sympatický znak mezi skupinu páchnoucích druhů kteří zdá se ho

...

Fable Recenze

Recenze | Screeny


Od té doby, co já první jsem zakopnul přes bajku na Mobygames, já chtějící hrát to. Hra vypadala úžasný s ručními-taženými scénami plnými detailů, a slibný příběh. Tak kdy já nakonec jsem dostal mé ruce na hru, já ve skutečnosti jsem bál se že mé doufání bylo příliš vysoko. Nicméně, tři setkání a četné scény do hry, všechny starosti byly zametené pryč. Nejená bajka vypadat úžasný, to balí pevný zadní příběh a dialogy také. A všechno je udělán s pozorností detailům a, především, s mnoha humoru!

Vy hrajete roli mladého chlapce pojmenovaného Quickthorpe, kdo je vybraný aby spekuloval na světě a obnovit mír k světu Balkhane. Celá věc začala éry předtím, kdy závod známý jak Mecubarz navštívil planetu. Tyto bytosti zotročení lidi Balkhane, do toho osudový den kdy Balkhanians měl dost. Čtyři silní mágové, pod pravidlem Ishmaela, byl vybraný aby porazil Mecubarz a volný Balkhane. Nicméně, věci nešly jak plánovaný; Ishmaelův disappearend a nikdy nejsem slyšený ze znovu, a čtyři mágové byli transformovaní do šeredných monster odsouzených k navždy terorizovat jejich milovaný Balkhane. Navíc Mecubars dělil celou planetu do čtyř seperate oblastí. Teď to je až Quickthorpe porazit monstra, a tímto výtahem prokletí a spojit čtyři oblasti.

Příběh začíná v kapitol městě v zamrzlé zemi, kde Quickthorpe dostane jeho misi. Jeho první úkol bude aby zabil ledový Giant, a jestli vy si myslíte, že hru vyráží snadný, pak vy účastníte se překvapení (a nejpravděpodobnější rychlé smrti). Tam je hodně jiných lokalit aby prozkoumaly a lidi aby setkali se, a kdy vy uvážíte všechny položky a hádanky, první část by mohla být celá dobrodružná hra sám. Ale jakmile vy jste porazili ledový Giant, (a sebraný jeden ze čtyř drahokamů který je základní pro zvednout prokletí), obrovského orla letí vy k onenu světu; Země odplyny.

Osobně, myslím si, že druhý svět je nejvíce scénický a nádherný ze všech oblastí. Tam jsou jen tolik detailů a malý animace umístily do každých scén. Jsem zjistil jsem byl, že jsem často braný zlomů ze skutečného hraní jen bylo schopen dívat se na a být užaslý nad jinými lokalitami. Jedna neuvěřitelně hezká věc v hře je že kdykoli vy díváte se na něco, menší okno objevuje se a dává vám bližší pohled na položku nebo kreaturu. A obvykle tento detail se dívá na to z dalšího úhlu, abys všimne si něčeho vy jste ne- nevšimli si poprvé.

Rozhraní je mousebased, a vy přepřaháte mezi jinými akcemi rightclicking. Za účelem dostat přístup k vašemu inventáři, vy stačíte kliknete na sebe. Jediný problém možná, že bys mohl zažít je když chcete užívat položku. Jen placená pozornost příkazu který je napsaný na spodu obrazovky kdykoli vy působí společně položky. Například, aby mohl dát něco k osobě v hře, vy budete první potřeba aby zadala vaše inventář, pak TAKE položku zmíněnou, pak přímo klikne na položku přes osobu do té doby, než vy dostanete volbu aby GIVE položku. Já jsem si jist, že vy vyřešíte zbytek rychle sám.

Hra je DOS hra, a proto nehraje ve Windows XP. Nejlepší , přirozeně, hrát hru je čistý DOS, ale DOSBOX je hezká alternativa. Nicméně, jestli vy užíváte DOSBOX, pak myš může zdát se trochu pomalý v době, a možná budete muset kliknout pár času před kliknutím je zanesen do záznamů. Ale jestli vy zeptáte se mě, bajku je definately mající cenu páru neúčinných kliknutí.

- kdy hra začíná poprvé, tam bude žádné viditelné dialogy. Toto je protože hra je určen pro zahrnout řeč. Tak, aby mohl ukázat dialogy jak text, který vy potřebujete aby stlačte Enter aby dostal se do herních voleb. Pak jen spustit znovu hru, a vy uvidíte dialog z první scény.- hudba byla odstraněná z archivu, ale zvuky jsou obsažené (včetně zvuků animací scenérie, jako šplhání po veverkách a skřípání ptácích).- oba do a outro jsou zahrnutí v archivu. My jsme pyšní aby byli jediné místo které nabízí tyto videa. Prosím vychutnávejte.

- hra zmrazí v DOSBOX, pokud vy nezvýšíte cykly k 6000+ (CTRL+F12)!


Rok vydaní: 1996

Vydali: Simbiosis Interactive

Obrazek:Fable - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo