Dungeon Master II - The Legend of Skullkeep
Dungeon Master II - The Legend of Skullkeep - náhled

Vaše hledání v pánovi žaláře 2 je aby zabránilo Dragoth- ovo oblíbencům z vytvoření - ův Zo brány ' , která by dovolila jemu vstoupit Sku

...

Football Limited Recenze

Recenze | Screeny


Fotbalový Limited, udělaný softvérem 2000, je jedním z vzácných fotbalových zápasů vůbec kdy udělaných. Software 2000 také bylo zapojené do dělání " manažer" aka "Bundesliga Manager profesionál" to hraje hlavní roli zde na Abandonia. To je poutavá hra která vyšla již v roce 1995 kdy fotbalový manažerský žánr byl ještě poněkud novoty. To bude jistě vrátit pamět nespočetných hodin strávily v dokonalé váš tým.

Důležitá věc aby všimla si je že Footbal Limited nese pravdivý pocit a esenci podnikatelských her fotbalu, něco, co zřídka může být nalezený v dnešních hrách. To také myslí pečlivě a následkem toho herní integrita výjimečně je vysoká, vyzýváte vás k tomu, abyste stále hraní po dobu několika hodin.

Jestli chcete dělat dobrou práci s ovládáním vaším týmem, budete muset sledovat celý hodně statistik. Plánování tréninky je také nedílná součást, stejně jako ovládání vaše nemovitosti, investují do akcií a starat se o mládežnický vývoj. prezentace utkání je moc hezký (připomene mi kus " manažer") a hra běží rychlý a hladký. Rozvažování že to je dobrá stará DOS hra, to dělá pozoruhodně dobré použití myši. Fotbalový Limited je pro ty z vás že cítit mistrovského manažera bere všechno k úrovni který je jen příliš vážná. Tak, jestli vy jste dostali PC vy chystáte se dát do braku může, instalovat fotbalový Limited na tom místo toho, a mít nějakou dobrou staromódní veselou zábavu!


Rok vydaní: 1994

Vydali: Kron Simulation Software

Obrazek:Football Limited - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo