Grand Prix 500 2
Grand Prix 500 2 - náhled

Udělal v roce 1991, od Microids , tato hra nepředstavuje cokoli zvláštní, ale ještě chcete - li abyste zjistili něco o hře - pak čte dál.

...

Adventures of Maddog Williams in the Dungeons Recenze

Recenze | Screeny


Adventures Maddog Williams v kobkách Duridian herní Crafters - nebo ušetří čas a prostorem, Maddog Williams - je dobrodružná-styl hra která zahrnuje akci a-řešící elementy hádanky. Mnoha způsoby hra je podobný ranným královským hrám hledání ze Sierra, třebaže to dělá mít jeden extra význačný rys ne v Sierra hrách: bojující mechanik který zahrnuje mít váš znak vládnout mečem proti nějakým zlým nepřátelům.

Maddog Williams užívá textový parser pro hráče aby působil společně herní svět. Psaní příkazu do parseru nepozastaví se hru, ačkoli, zesílení hráč aby byl rychlý písař na stroji v doběnebo zavést znovu jejich hru a typ ven příkazy které budou potřebovat v spěchu během nadcházející scény. Kdy tato hra byla uvolněná Sierra již používala bodové-a-kliknutí rozhraní, vedoucí k tomuto hře zdání aby byl starší než to opravdu je při srovnání. Jako většina dobrodružných her, šetření často a v jiných štěrbinách je doporučený jak tato hra může být obtížná.

Backstory pro hru je spíše dlouhý, ale ne příliš komplikovaný. V shrnutí: Král Serak Duridian byl známý tím, že být dobrý král, přinášení míru k zemi. Bohužel, velekněz zlý boží Malthazar užíval zlé kouzlo aby zkazilo se Serak- ovo mysl. Serak stal se zlým a krvežíznivým králem, způsobující Sir Roberta Thaylor bouřit se a tvořit armádu. Jak Thaylor- ovo armáda pochodovala směrem k Serak- ovo, bílí průvodcové spojili Thaylor a společně oni porazili Serak- ovo armádu. Po chytající Serak, bílí průvodcové uzamčel jemu do okouzlené cely pro všechny věčnost. Thaylor byl deklarovaný král a po chvilce si vzal a měl dítě, princeznin Leoria. Mnoho let prošla a nyní dohady šíření Serak- ovo úniku z jeho buňky a únosu Thaylor a Leoria. To je kde hráč přebírá v co lovecký vábničky průvodce umístí: vaše práce je aby vedla Maddog Williams na jeho hledání aby odstranilo zlo Serak ze země.

Zvuk pro hru je OK a dělá práce na Adlib/SoundBlasterově volbě. To zní mnohem lepší, ačkoli, na Roland MT32 volbě, ale to zdá se, že bude viset po chvilce s moc otravným vysokým šikmým tónem. Já bych doporučoval zkoušení hra ven na Roland MT32 nejprve, pak přepínání k Adlib/SoundBlasterově volbě jestli vy dostanete visící zvukoví.

Grafika byla bez chuti a zápachu v době tato hra byla uvolněné (královské hledání VI vyšlo ve stejném roku) ale oni jsou vysoce vhodný k tomuto typu hry. Ve srovnání s dřívějšími hrami hledání grafiky je dobrá, tak zda vy máte rád je nebo ne já opustím zcela na vás.

Bojující prvek hry může roztrpčit tvrdé dobrodružné fanoušky, jak bude některý z akčních scén; nicméně, bojující aspekt má výcvikovou volbu - potom co vy sesbíral vaši zbraň, tlačící F1 předloží výcvikovou obrazovku. Ovládací prvky jsou jednoduché: Maddog udeří v jakémkoliv směr, který on posouvá se, a jestli on je zastaví se on udeří ve stejném směru on byl jen posunující se. Toto dovoluje vám otočit chůzí obráceně pak houpající se vaší zbraně. Vy můžete také udeřit nahoru a dolů při postavení ještě. Při začínání hře vy máte možnost nastavení herní potíže, a toto ovlivňuje spletitost a rychlost boje. Pro prvního hráče já doporučuji hraní na snadné. Kdy ne v bojovém módu, klávesa shift udělá Maddog skočit - další význačný rys víc vhodný k akci spíše než dobrodružným herním ovládacím prvkům.

Toto hra byla jednou chráněná ruční otázkou. Nicméně, protože to má nyní byl uvolněný jak freeware toto bylo vypnutý. I když Wizard na začátku hry bude stále položit otázku, a jestli vy hmátnete vedle něj říká vám že nebudete schopní hrát na plnou hru, vy budete schopen. Tak ne- bát se Wizard a jeho hrozeb.

Já uvážím toto být docela dobrá hra a by dala to čtyři z pěti; jeho chyby jsou menší ve srovnání s jeho veselou zábavou a jedinečností. Jestli vy jste dobrodružný herní fanoušek a nemá hraný tento dát to jde - můžete najít hru která fouká vaši mysl.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Game Crafters

Obrazek:Adventures of Maddog Williams in the Dungeons - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo