Gear Works
Gear Works - náhled

Pokud se vám líbí hrát si hry hádanky, pak vy rozhodně budete chtít dát práce výbavy otočení, tak říkajíce. Tam je víc než dost herní hry

...

Elite Plus Recenze

Recenze | Screeny


Elitní plus je dobrá, stará prostor obchodování hra - pokračování originální elity, vytvořený v roce 1983. Pro starou hru, to může být velice komplex a hluboký. Vy teleport a let mezi planetami aby koupily a prodat různé zboží má rád otroky a zbraně.

Já bych dal grafice 4. Oni nejsou přesně dobří dnešními standardy, ale tato starší styl 3D grafika přišla vhod jejich času. Hra stále cítí moc hratelný, dokonce s primitivní 3D grafikou.

Hra já bych dával 5 jak to počítá s hodně veselé zábavy se vším vy můžete dělat. Přestože to je nezávislá hra, vy můžete dělat hodně. Hlavní cíl je obchodním položkám mezi planetami s nákupní nízkou/prodejní vysokou etikou, a vy můžete také napadnout další lodě a vzít jejich peníze.

Zvuk já bych dával 3. To je vše vnitřní reproduktorový zvuk, a bojující efekty jsou pitomosti a pípání. Ještě, to je opravdu chladný. Jediná hudba je k dispozici na menu, ale to je opravdu dobře vykonaná a klasická píseň.

Celkově, já bych dal tuto hru 4 protože to má ohromnou hru, chladná grafika, ale je nemající dostatek jednoho oblasti: to je stejná hra jak originální elita. Nic více byl přidaný kromě novější, snadnější-to - use rozhraní a nová grafika. Toto hra by měla skórovat vyšší hodnocení kdyby bylo mělo něco chladný přidalo, jako jdoucí na legračních misích z planet.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Microplay

Obrazek:Elite Plus - stáhnout

5xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo