Games - Summer Edition, The
Games - Summer Edition, The - náhled

Epyx byl známý jejich vynikajícími sportovními hrami (většinou olympiádami). Tady je ještě další jejich sportovních her. Tentokrát zařizu

...

V for Victory Recenze

Recenze | Screeny


V pro Victory je válečné hry z brzkého 1991 to má čtyři scénář balíčky. Nicméně, kdy to byl zpočátku uvolněný pro veřejnost, to byl prodaný jako jednu hra a tři expanze. Teď vy můžete dostat tuto hru s jeho čtyřmi scénáři v jednotlivém downloadu.

V pro Victory se konat v konci druhé světové války. Toto první scénář uvádí Utahskou pláž začátkem v západní straně Normandya a D dne. V roce 1991, společnost vypustila první dalších tří scénářů v následující objednávce: v roce 1991, Velikiye Luki (ruská přední strana, 1942); v roce 1992, zelinářství (1944); a v roce 1993, Gold - Juno - Sword to bere hru znovu do Normandya ale tentokrát na východě. Každý, o nich dostal mnoho scénářů a volebního módu který je scénář celý bitvy.

Hra je opravdu dobře vykonaný a jeho slabší bod je že to jen má tyto čtyři scénáře. Nikdo nenásledoval cestu která V pro vítězství otevřelo pro strategické hry. V za vítězství je moc inovativní v nějakých klíčových bodech díkách které hra dosáhla vysokou úroveň realismu. Rozhraní není snadný ale s nějakým volným časem, který to vyjasní se. Každý den je rozdělen v šesti částech (otočeních), nějaký v dni a nějaký v noci (oni neudělali šero a ráno otáčí). Pro každé otočení vy máte plánovací fázi, fáze vykonání a po akčních recenzích. Počasí je moc důležitý pro vzduch a námořní podporu, a pro vojáky v zemi. Jak denní směny, letecké podpora mise mohou být vykonané.

V pro vítězství rysy jednoho z rozvodných sítí já jsem setkal se s v hrách. Na začátku každý den můžete nastavit zásobovací úroveň každý HQ, jde ze žádný zaútočení na, tak vojáci budou budovat jejich moc (útok, obranu, obrněné jednotky a protitankový) podle dodávek poslaných HQ. Dodávky že vy neužíváte může být nahromaděný, a na oplátku, nahromaděné dodávky mohou být použitý později a jsou bezpeční před nepřátelskými vzdušnými přehradami.

Hra také má parametry které určit jednotkovou sílu jako je únava, mravní a narušení. Všichni z nich pocházejí z boje, ale účinek a obnovovací sazby jsou jiná nepřítel každá jednotka. Například, jednotky mohou obnovit mravní stává se nahrazení, dostat všechny dodávky potřebné, vítězství nebo odpočívající; jednotky ztratí mravní být obklíčenou, mít špatnou zásobovací linku, ztrácení, vysoké únava nebo narušení. Jednotky s nízkou morálkou levou sám proti nepříteli se vzdá.

Námořní podpora je snadná. Tam jsou cenové stanice kde vy můžete umístit lodě. Oni budou tam jako dělostřelecká jednotka dokud oni ne- vyčerpají zásobu střeliva a které oni mohou znovu naplnit v nějakém /každém /žádném přátelském přístavu.

Hra je plně myš řídila tak vy minete vaši klávesnici. V pro vítězství poskytne vám počítačový personál který může ovládat nějaké operace pro vás. Toto také přidá k celkovému realismu jak vy byste neočekávali jednotlivého velitele aby ovládal všechny pohyby, útoky a palebnou podporu. Vy můžete nechat váš personál ovládá noc pohybuje, navrhovat konvojovým cestám nebo plán vzdušné žádosti o podporu. Vy najdete mnoho zajímavých voleb pro štípající vaše vojskové akce při útočící, obrana a posunující se.A slabina je nedostatek informací o jednotkových vojácích - jen vy budete vědět , že jednotka ' A ' má x % příčinnosti, ale vy nevíte jak mnoho vojáků je zanechané, dokonce ve vašich vlastních vojácích. Další stinná stránka je nedostatek výuky nebo pomoci v hře.Jestli vy jste hráli některý z - ův obrněných vozu Campaigns ' sérií, zjistíte, že vy bojujete bez skutečné představy vašeho vojáků statusu.

V pro vítězství má hezkou grafiku obecně. Oni jsou jednoduší a dát vám rychlou představu jak rozhraní pracuje. V pro vítězství jistě je pro , že žádné skutečné válečné hry by měly slečnu Já dám V pro vítězství 4 jednoduše protože to neuvádí výuku nebo in - game pomoc pro začátečníky v strategickém žánru.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Atomic Games, Inc.

Obrazek:V for Victory - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo