Lollypop
Lollypop - náhled

Ze všech platforem v historii, Lollypop je doslova nejsladší. Bez ohledu na jak hloupí nějaký herní hrdinové jsou, tento čas vy ovládáte

...

Mad TV Recenze

Recenze | Screeny


Už jste někdy prohlédli si váš televizní časopis a myšlenku ' ne! Teď mám 45 stanice k recieve a všechny jen předváděcímu nesmyslu !myslete si, my všichni máme. Příště, když vy dostanete tuto myšlenku, zde je alternativa pro vás: postavte váš vlastní TV-program!

Šílená TV je jedním z nejtvrdší, ale také nejzábavnější podnikové vedení simulace vůbec kdy viděl jsem. Vy jste Archie, pitomec a TV odpadový, klopýtání na lásce k vašemu životu před vaším TELEVIZOREM. Problém je , že dívka je na druhé straně obrazovky. Protiletadlové dělo tak hluboce se zamiluje do této světlovlasé ženy nazvané Betty, že on nemůže vzdorovat aby skočil do jeho auta a spěchá, aby navrhovat vzít si ji za ženu. Betty je hvězda nejošklivější televizní stanice vůbec kdy, šílená TV. Právě tak vy přijedete na nádraží, někdo je vyhozený z okna, a na cestě do její kanceláře, kterou vy narazíte na nějakého moc přetíženého manažera hledajícího nového programového ředitele. To je vaše šance na to nastoupit do kontaktu s Betty! A nakonec dostat nové místo...

Co zní jako poněkud prostý příběh, je ve skutečnosti pozadí opravdu tuhé simulace TV obchodu. Váš cíl je aby zvedl vaše sledovací statistiky rozhodně. Toto je jediný způsob jak vydělávat nějaké peníze a být schopen koupit všechny těmto drahým nadáním pro Betty aby mohla outtake vaše rivaly. Na začátku hry, vy dostanete malý kredit vaším šéfem, který umožní vám koupit pár zpráv a programů. Váš jediný příjem vyplývá z náborů.

Střed vašich aktivit je, jak ve většině obchodních simulací, vaše kancelář. Zde vy najdete váš počítač, který je nejdůležitější zařízení v celé hře, jak TELEVIZNÍ PROGRAMY jsou zařízený odtud. Můžete plánovat 2 dny předem, každý den z 18 od hodin půlnoci. Plánování sebe spíše je snadné. Každou hodinu začíná zprávami, následovaný nějakým programem a nakonec reklamou. Nicméně, plnění tohoto rozpětí času s atraktivním obsahem není tak snadný.

Aby mohl připravený nějaký obsah, vy musíte navštívit několik míst všechnoch nad budovou. Nejprve, tam je tisková kancelář, která nachází se vedle vaší kanceláře. Tam jsou tři druhy zpráv: politický, estrádnictví a různé. Každý typ má jiného dodavatele, který může být podepsaný (pro nějaké peníze samozřejmě). Zprávy sami stojí peníze také. Oni mohou být vybraný, pak zprávy jsou vyprodukované. Pro dostat nějaký program, vy máte různé volby po ruce. Nejdůležitější je filmová agentura, kde všechny druhy filmů mohou být koupených. Další je aby produkoval přehlídky, TV-SERIES a tak dále ve vašem vlastním studiu. Udělat to, vy potřebujete docela mnoho peněz, jak vy musíte koupit skripty, herce, zadní scenérii a studio. Ale má to cenu úsilí, jak nějaký z těchto přehlídek se mohou stát docela populárních. Na začátku hry, má rada je aby prodala vaše studio, jak nájemné je moc drahý. Reklamní agentura dává, dobře, reklamy a je váš jediný zdroj příjmu. Zde vy můžete dostat kontrakty z jednoho až do deseti a více bodů, které musí být ukázané v definované řadě času s definovanými sledovacími statistickými výkazy. Někdy dokonce zvláštní filmový žánr je sháněn. Jak reklama je tvrdý obchod, tam jsou jen dva možné výsledky: buď vy plníte kontrakt, pak všechno je v pořádku a vy dostanete vaši platbunebo vy ne- a musíte platit trest. Vy zjistíte brzo, že je to velmi dokonce težké dostat pozitivní arch žluči, tak plánovat vaše reklamy pečlivě.

Kdy umění duha uvolnila šílenou TV v roce 1991, to nebylo jen jedinečné, ale také měla nějakou báječnou VGA grafiku a udivující zvukový doprovod. Hra je zabalený plný humoru a zábavný animace aby sledovaly, které zkrátí čas, potom co vy má váš program urovnaný. Je tam mnoho šílených kanceláří, které mohou být navštívené, jako jsou bio-řízené bio-dynamické monstrum stavení (říká vám co?). A v neposlední řadě to má poslíčka, kdo je vždy horlivý aby měl krátké jednání o jeho nudném dni. Celkem já hodnotím tuto hru s 4, protože to má ohromné grafiky a zní a je - moc důležitější - moc zábavný a návykový aby hrál, kdy vy jste zjistili základy. Tak jet na výlet do kouzelného světa televizního obchodu a je první ředitel který může dostat opravdu dobrý běh programu!


Rok vydaní: 1991

Vydali: Rainbow Arts

Obrazek:Mad TV - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo