Pilgrim Quest
Pilgrim Quest - náhled

Občas já narazím na hru nikdy dokonce já jsem znal jsem existoval a já opravdu miluji. Toto je jedním z takových případů. Pilgrimovo hled

...

Lure of the Temptress Recenze

Recenze | Screeny


Návnada svůdnice byla Revolution Sowtware- ovo první dobrodružná hra, a opravdu velkolepý jeden! To má klasický dobrou proti zlý příběh, s vaším znakem je tam, aby chránil den.

Vy začnete v buňce žaláře hlídaného nějakým druhem humanoidního monstra. Váš první úkol bude aby unikl buňce a děj vezme vás dále.

Rozhraní je standardní ukázat a kliknout, a pravé tlačítko myši je užívané pro měnit akci, kterou vy chcete vykonávat. Tam je mnoho znaků a lokality aby držely vás rušný pro docela nějaký čas, a znakové lokality bude náhodný a nepředvídatelný které přidají k realitě. Hádanky nejsou extrémně komplikované (jak uvidíte z délky rekapitulace jestli vy čtete to), a vy strávit většinu té doby mluvení s různým znakem a pomalu postupováním skrz hru používající moc logické akce. Nicméně, scenérie je moc nádherný tak pravděpodobně vy ne- budete držet to proti hře, jak budete vychutnávat jen chůzi kolem města a zkoumání krajin.

Hudba je moc transparentní, a dost vrtání tak vy pravděpodobně vypnete to někdy hry.

Dohromady, návnada svůdnice je zajímavá hra že vy jistě budete vychutnávat hraní. Nedostatky jsou že to je dost krátký, to může dostat zklamání v nějaký "bludiště" části a tam jsou nějaký legrační podíly v které vy musíte ve skutečnosti bojovat.

A značka z 4 úhrnem pak pro moc pevnou produkci s jen několik drobných problémů!

Aby mohla obejít ochrana proti kopírování, kdy vy začnete hru měl bys pohybovat myším kurzorem do vlevo nahoře rohu, stisknout levou klávesu myši a vybrat si novou začátek hru z menu!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Revolution Software Ltd.

Obrazek:Lure of the Temptress - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo