Super Trio
Super Trio - náhled

Drákula je na volné noze znovu rozšiřovat obavu a teror na světě, a jediný kdo může zastavit ho jsou... myš, kočka a pes. Vážně? Tři mali

...

High Seas Trader Recenze

Recenze | Screeny


Obchodník širých moří dá vás do bot 18/19. století obchodníka, kdy Británie měla kolonie v Indii a americký kolonie byly volné. Vy máte loď, málo mužů, mapa západní Evropy a 5000 peněz. Postupně vy musíte rekrutovat námořníky, koupit lepší lodě, dostat mapy a obchod!

HST není jen o obchodování. Vy musíte navigovat, zahnat piráty, zabít nepřátele vaší země a vyhnout se nepřátelským městům. Například, jestli Anglie a Španělsko náhle znepřátelí se, vy jste byli angličtina a váš karavanní stezka byla Liverpool-Bilbao, byste museli znovu promyslet to všechno. Je obchodní tabák s Portugalskem výnosným? Je zrno z Marseillesa žádaného? Vaše spolehlivá cenová kniha je dobrá k rozřešení takových nejistot. To ukazuje ceny za nákup a prodej zboží v každém městě (které vy máte mapy pro). Ale ceny nezůstanou stejné. Jestli vy obchodujete hodně zrno z jednoho místa k jinému, vaše dodavatelova cena se stane vyšší a oni vyčerpají zásobu zrna. Nicméně, je tam mnoho zboží, asi dražší než jiní a ekonomický model je přesný. Tabák vždy má vyšší cenu než zrno, a britské kolonie v Indii vždy chtějí více zbraní.

Tam jsou přes 6 druhy lodí, z nichž některé jsou lepší pro obchodování než jiní. Také, kdy vy jste relativně nezkušení, prodavači bude nedát vám větší lodě do té doby, než vy se stáváte lépe známí. Nějaké lodě mají skoro žádný obchodní prostor a mnoho děl, zatímco jiní bude téměř bezbranný ale mít mnoho prostoru pro stovky tuny nákladu. Ale vy nesmíte zapomenete krmit vaši posádku. Tam jsou 4 základní věci vaše posádka potřebuje při plavbě, a jestli jedny z těchto vyběhne vaši posádku nebude šťastnou. Také, vy musíte platit je. Normálně budou čekat měsíc nebo dva bez platu, a toto může stát se v prvních 6 měsících hry do té doby, než vy dostanete nějaký dobrý zisk. A kormidelník může být najatý aby řídil vaši loď podél kursu, který vy nastavili dovolující vám zapomenout na hádku plavby. Samozřejmě to je totálně volitelný. Ale Atlantik je velký a nudný...

Toto přinese mi na další část. Herní svět je, doslova, svět. Asie, Indie, Afrika, Evropa a Americas jsou všechny vymodelovaný, s možná tisíci jiných přípojů aby cestovaly. Ale vy musíte koupit mapy v městech, která vy dosáhnete, a každé město má jinou sadu map pokaždé když vy navštívíte. Budete muset koupit až vy můžete od nemůžeš vidět kde města jsou bez map. To je zvláště užitečné od někdy osoby se přiblíží k Vám, požadování cesty do někde. Váš první důstojník říká vám jestli vy máte to město na vašich grafech. Tyto lidi často mají málo nákladu, ale zaplatit vám štědře. Tam jsou ti, kdo nemůže zaplatit vámnebo jsou prý na misi pro vaši zemi.

A trestný bod je animace v přístavu a úvod který jsou pomalý v Dosbox a to nebude běžet v XP. Ale vy můžete vždy skákat úvod a vypnout animaci v městech.

Myslet to bude veselá zábava? Tam je jen jeden způsob jak kontrolovat!


Rok vydaní: 1995

Vydali: Impressions Games

Obrazek:High Seas Trader - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo