Yes Prime Minister
Yes Prime Minister - náhled

Já jsem docela jistý vy jste obeznámen s brilantní britskou politickou satirou volala ano ministerského předsedu. Dobře nyní je vaše šanc

...

Lunar Command Recenze

Recenze | Screeny


Představa ježdění do měsíce jednou zachytil představivosti lidí po celém světě. Kdysi umělci si představili zelená žili na měsíci. Později, spisovatelé science fiction představili si prospívající města postavila na měsíci rušný s obchodem a mezihvězdným obchodem. Později v 1960- ovo, s výzvou U.S. President John F. Kennedy, závod k měsíci začal, a poprvé lidské bytosti stouply na půdě jiného světa.

Hry úvod udává tóny citující presidenta Kennedya:We vybrat si aby šel do měsíce. My vybereme si aby šli do měsíce v tomto desetiletí a dělá další věci, ne protože oni jsou snadní, ale protože oni jsou tvrdí.A vskutku, tato hra jde s docela příkrou křivkou učení. Do té doby, než vy seznámený sebe s pravidly a dynamikou hry, to je docela tvrdý a extrémně neodpouštějící. Po této stránce, měsíční příkaz je moc přesně odpovídající živé předloze, a přesně co to tvrdí, že být: simulace mužské první kolonie na měsíci.Jak uvidíte, to je víc než jen ' SimCity v prostoru ' .

Vy jste velitel mise do ustanovit novou měsíční kolonii na měsíci (použití technologický založené na NASA'S vlastním výzkumu). Vy začínáte prázdnou, náhodně-vygenerovanou mapou, a extrémně omezený rozpočet. Vy máte sotva dost prostředků aby dostaly základní zařízení, která vy potřebujete stanovení, a tam je smysl naléhavosti aby ustanovila tyto zařízení a začít produkování příjmu předtím než vy selžou úplně.

Je tam několik jiných faktorů aby sledovaly při stavení vašeho základu: bydlení, výroba elektrická energie, radiační rozptýlení, a produkce. Ovládací tyto věci jsou docela nezáludné. Vy budujete struktury které poskytovat jeden z těchto zařízení, pak vy spojí je použití silových kabelů, rour, a/nebo vzduchové uzávěry. Tam jsou také další faktory vy budete zodpovědní za monitorování: morálka, produktivita, vědecký objev, a soběstačnost. Tyto faktory jsou silně závislé na volby které vy uděláte jak velitel základny. Jestli morálka je nízcí vaši lidi by mohli být přecpaní nebo přepracovaní. Možná, že vy můžete řešit tento problém stavením rekreačního zařízení. Produktivita závisí hodně na morálce, mít dost personálu, umístění pravých přírodních zdrojů, a dostatečné doplňování zásob. Vědecký objev je v první řadě vykonaný skrz laboratoře a zasílání výzkumných misí do provést průzkum mapy.

Soběstačnost je váš eventuální cíl. To stojí několik tisíc US dolarů za kilogram aby poslal náklad k měsíci. Kvůli tomuto, to je neuvěřitelně drahý zásobovat vaše základ používání jen materiálů ze Země. Úspěch vašeho základu opravdu závisí na minimalizování cena doplňování zásob vašeho základu. Vy dostanete nějakou podporu z NASA pro první páry lety, ale toto nebude dost, aby udrželi vy na dlouhou dobu. Vaše hlavní výlohy bude plat, jídlo, voda, a hardware. Plat závisí na tom jak mnoho lidí vy máte pracování na měsíci. Vy můžete redukovat cenu dováženého jídla stavením hydroponie kukaň (toto má přidanou prémii zlepšování morálky). Vy můžete redukovat cenu hardwaru ze Země stavením opravných zařízení, tímto způsobem vy nepotřebujete tak mnoho náhradních součástek. To opouští vodu. Voda je jednotlivý nejdražší věci, které vy musíte dodat k měsíci, a nemůžeš žít bez toho. To je možné najít vodu na měsíci skrz zkoumání. To může existovat v některý z kráterů. Pak znovu, vaše mapa nemusí žádnou vodu; ale, jestli vy jste šťastní dost, aby měli to pak měl bys rozhodně dolovat to a nikdy neprodat každý z toho.

Váš hlavní zdroj peněz přichází z extrahování měsíčních prostředků. Více předsunuté základny mohou také vykonávat nějakou výrobu, která může přijít s mnoho peněz. Tyto komodity každý mají cenu, se sídlem v části na požádání, co vy jste vyrábějící, události které konají se na zemi, a vědecké objevy. Toto cena vždy mění se, ale spíše ceny se se budou zdát se neuvěřitelně nízké. To může být deprimující aby vidělo cenu opatřit dnem na vašem zboží, zvláště jestli vy obáváte se o mít dost peněz na doplňování zásob základ pro ten rok. Později, můžete se rozhodnout mít nějakou turistiku ve vašem základu. Toto bude zvláště lukrativní jestli se stáváte objevit nějaká místa významná, jako místo prvního měsíčního přistání.

Tam je volitelný prvek arkády k hře. Můžete si vybrat ručně přistát měsíční Landers to pravidelně přijede na spodu; to je opravdu obtížné aby dělalo, a havárie přistávacího modulu není dobrá věc. Jestli toto odvolat se vám, pak točit to na ale pro váš první playthrough to je nejlepší nechat to na automatický.

Hra dělá mít nějaké zaznamenané zvuky, ale jen uslyšíte jste varovat vás různým problémům v hře. Oni nejsou marní, a pomáhat hře poněkud, ale vůbec nejsem nezbytný. Grafika jsou na dolním konci souložil dobu ve kterém hra byla udělaná. Oni nejsou tak docela zlepšený na z herního předchůdce Moonbase. Nicméně, oni jsou funkční a sloužit jejich účelu dost dobře.

Na stinné stránce, jestli něco je jde špatně na vaší základně to může být moc těžká, rozhodnout příčina, jak burzovní trh ceny zdá se vždy mít klesající trend. Rozhraní může být moc vyzývavé. Tam není žádná volba aby vyměnila stavení, a zbourání je moc drahý. Také, zdá se moc snadný náhodně odsunout vaši elektrárnu, která bude více nebo méně zavře váš základ. Váš úspěch je také moc moc v milosrdenství náhodných jevů přes které vy nemáte žádnou kontrolu: válka proti Zemi garantuje že ceny za vaše zboží bude jádro. Jakmile vy děláte nakonec mít vaši mega-kolonii a jsou výdělečné miliony dolarů každým rokem, vy pravděpodobně máte víc-or - less viděný to všechno když přijde na tuto hru. Když jste jednou postavený všechno tam je už jen málo dělat. To může stávat se nudným rychle, ale na plus straně opakování je docela vysoké, protože začínání přes s novým základem je stále velice veselá zábava. Vezměte co je se jste naučili z naposledů kolem a vidět jestli nemůžete navrhovat lepší základ příště.

Chystám se skórovat tuto hru 3; ale já bych to dal 3.5 kdybych mohl. Navzdory jeho nedostatkům, a jakmile vy dostanete se přes příkrou křivku učení pro tuto hru, to stává se docela návykovému. Výzva dostávání všechno fungování a držení věci stáj je shrnující, ale dost brzo brzo vy najdete sebe stále sledující burzovní trh aby mohl určit nejlepší čas na to vyprodat vaši zásobu LLOX. Toto hra snadno bude dařit se krást několik hodin vašeho času.

Pro hrát hru s úvodem a zvuky, užívat LC.EXE začít to. Hra automaticky zjistí soundblasters v autoexec.netopýr soubor.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Wesson International

Obrazek:Lunar Command - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo