ElastoMania
ElastoMania - náhled

Elasto Mania je hra, která simuluje jízdu na terénní motorce v reálném fyzickém modelu. Ve hře se hráč stává řidičem speciální pružné motork

...

Lost Tribe, The Recenze

Recenze | Screeny


There byly časy dlouho šly, kdy lidi žili v kmenech. To bylo před svítáním první civilizace. Aby mohl zahřát se, oni chtěli zůstat blízko u vulkánů, které zdály se jako dobré nápady do jednoho z takových vulkánů se rozhodly vybuchnout. Ještě kmen věřil, že oni jsou závislí na vulkán a chtěl najít další před zimou začíná.

To je vaše povinnost a privilegium aby vedení před kmenem od ještě neobjevených údolí a horských průsmyků, skrz divoký růst a přes řeky, do té doby, než vy všichni úspěšně dosáhnou dalšího vulkánu. Vy jste vůdce ztraceného kmenu.

To je v podstatě zadní příběh za tímto ohromnou a poněkud zábavnou hrou.

Ikony a metry jsou moc snadno pochopitelný a vy jen budete mít omezený počet voleb, tak hra se nezdá naprostá. Ještě pokud si přejete úspěšně vést váš kmen, budete muset být velmi opatrný a vy budete potřebovat aby vybudovali vaše vlastní vedoucí schopnosti.

Kromě vedení kmenu, plánování každodenní povinnosti (praktikují lov a dělání kopí; jdoucí lov; dělající sochy; tlačení dále podél cesty), také budete potřebovat aby třídilo nějaké rozdíly mezi dalšími kmenovými členy a dokonce váš vlastní vedení bude zpochybňován. Vy najdete zřícený dalších inteligentních osadníků a vy najdete hromady věcí někdo jiné zanechané vzadu. To je obvykle dobrá myšlenka prozkoumat je.

Kdykoli zvláštní dokonce vyskytuje se vy uvidíte nějakou změnu v grafice a vy dosáhnete na 4 volby aby zvolily. Volte moudře, jak nálada vašich domorodců závisí na to. Měl bys vždy starat se o jejich náladě (reprezentovaný oranžovým metrem a úsměvy tvář), protože jestli oni jsou moc rozzlobení na vás, vy budete svědčit předhistorické povstání a vy upustíte kontrolu nad vaším kmenem.

Graficky hra je dobře udělaný. Tam je dobrá kombinace podat digitális fotky tvořící příběh a animovaných příloh honů nebo praxe (obvykle docela humorný). Hlavní mapa dívá se na nicméně je klasická šestiúhelníková mapa vy byste očekávali s nějakými strategickými hrami.

Zvuky jsou přítomen jen jestli něco stane se a oni podporují akci svým způsobem, ale oni nejsou potřební. Ještě oni ne- jedou na vaše nervy a oni přidají to málo extra.

Na samém začátku vy dostanete se do vybrat si jiné scénáře, které je zásadně odlišné úrovně potíže jak hra je více nebo méně stejné. Tak já navrhuji, že vy začínáte s první a seznámí se s hrou první a oni začnou experimentovat s více těžkým úkolem.

Tam je také nějaký druh v herní pomoci. Kliknutí na knižní ikonu vy dostanete se do vidět jiné statistiky a zjistit informaci. Vy dostanete abyste zjistili věci o dalších členech kmenu, vy se dozvíte o teritoriu vy můžete kráčet dále, o zvířatech vy můžete lovit a tak dále.

Dohromady to je hra, kterou vy můžete snadno zamilovat se do, protože to má určitá naïv šarm, ještě to je ještě hluboký a vyzývavý dost tak vy ne- nezačnete se nudit. Přinejmenším dokud vy jste ne skončili všechny úrovně a dokonce pak hra mohla by stáhnout zpět vás, objevit celé skryté události které možná, že bys jste byli zmeškaní první několikrát kolem.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Lawrence Productions

Obrazek:Lost Tribe, The - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo