Death Drome
Death Drome - náhled

Rok je 2057 a vězení jsou velmi přelidnit. Vláda, podívej se, jak to je začne se stávat obrovským problémem, tvoří C.O.R.T., zvláštní výb

...

Flashback (CD) Recenze

Recenze | Screeny


Následující 1992 vydání zpětného záběru: Pátrání po identitě, rok 1995 viděl vydání zvětšené CD verze uvádějící nový filmový s lepší hudbou a digitalizovanou řečí.

Bohužel "zvětšení" je něco jako smíšené požehnání, a vzdálený představující nahrazování podtitulkového-stylu kresby cutscenes pružné verze s před --poskytnutým 3D videa s digitalizovanou řečí a novou zvukovou kulisou. 3d grafika je stěží výjimečná moderními standardy (přece však vypadat přijatelný), a hudba byla znovu-zaznamenaný tak, že to bude znít úplně stejný na nějakém /každém /žádném skutečném nebo napodobeném zvukovém hardwaru (v pružné verzi, jiných zvuku hardwarecaused nepatrných změnách v playbacku).

Zatímco digitalizovaná řeč je slušný, odstranění titulků nebyly dobrý nápad: nějaký hráči mohli by shledávat to obtížným rozumět mluvené angličtině, a následně - jaké události jsou, že oni svědek.

Mnoho návrhů byly změněné a několik části skriptu mírně pozměněný, tak jestli vy jste očekávali přesnou stejnou scénu jen se zlepšenou grafikou možná, že bys mohl najít sebe překvapila.

Bohužel, změny udělají filmový cítit "mimo" ve srovnání se stylem hry sám, a nová hudba nepomáhá buď ( pružnou verzi outro byla můj oblíbený cutscene - jeden v CD verzi jen nepřichází kdekoli nearclose k tomu).

Hra-moudrý, téměř kompletní nedostatek zvětšení je poněkud zklamání: specifická závada která dovolila hráči projít skrz zdi byly odstraněná, a... tam není žádný "a" - to je jediná změna to bylo udělaná, a všechno ostatní je úplně stejný. Jeden by myslel že "zvětšený CD-ROM" verze mohla přidat extra úroveň nebo expandovat existující jeden nějak, vyměnit zvukové efekty s výš bitrate vzorky nebo přidat digitalizované hlasy do in - game konverzací jen jako to bylo udělaný s theremade cutscenes - proč nic takového, jako toto bylo uděláno pro znovu-vydání uniká mě.

Pružný originál má maximální skóre v mé knize, ale CD verze jen nežije nahoru být nazvaný "zvětšený". Delphine mohla (a by jsem měla) jsem udělala více pak jen vylepšení filmového. Z toho důvodu (a pro ničení outro sekvence), já nemohu pomáhat ale snížit skóre bodem.

Navzdory znovu-spouštěcím pochybám, to je stále stejná hra, a ti, kdo těšili se ze zpětného záběru také bude vychutnávat reprodukci to pro novému filmové.

1. Kopírovací ochrana před originálem je neexistující v těchto verzi - žádná kopírovací bezpečnostní kódech nebo trhlina jsou požadovaná.

2. Kód úrovně z pružné verze nebudou pracovat - tuto verzi užívá úplně novou.

V DosBox, grafika závada ve filmový mód výstupu je nastavený na "povrch". Změna "výstupu" nastavení v dosbox.radit se "povlaku" nebo "ddraw" řeší problémy.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Delphine Software International

Obrazek:Flashback (CD) - stáhnout

26xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo