Where in Americas Past is Carmen Sandiego
Where in Americas Past is Carmen Sandiego - náhled

Já musím říct, které tento zdá se být většina vzdělávací Carmen Sandiego doposud. Líbilo se mi to a doufám, že vy také. To je poněkud věr

...

Lord of the Rings Vol. II - The Two Towers, T Recenze

Recenze | Screeny


J. R. R. Tolkienův pán prstenů sv. II: Dva věž- ovo je, jak titul jasně státy, druhá část Tolkienova pána trilogie prstenů. Jak tomu často je druhá část trilogie je nejvíce obtížná. Příběh již začne a vy jste hození uprostřed toho a vy ne- neuvidí, že to rozplést, pro tam je závěrečná třetí část trilogie aby následovala. Toto sám je frustrující dost, nezmiňuje se , že střední část být většinou akce zabalené a ještě musí dávat smysl a nesmět overcomplicate věci.

To je mírně snadnější s počítačovými hrami. Po tom všem, v tomto případě oni jednoduše následují již udělaný příběh a jednoduše potřeba k zůstane u toho některým rozšíří. Dobře, variace jsou vždy vítané, pro jinak lidi kdo měli přímo následovat příběh v knize by skončila okamžitě a ne tak docela měla nějaké radost, zatímco na druhé straně lidi kdo jsem měl chci prozkoumat sami, jsem byl by ne findanything zajímavý.

A to je přesně hlavní šarm RPG hry. Zkoumání svět vy jste v - volně. OK, v tomto aspektu hra je mírně omezený jak tam jsou jasné úkoly vy potřebujete aby následovali, pro po tom všem, příběh o Hobbits chození do Mordor zničit jeden Ring musí stát se. Co my máme zde v této hře je způsob rovného postupu. Například, vy začátek vedení strana Aragorn, Legolas a Gimley a potřeba aby našla Gandalf, kdo byl ztracený od křižovatky pod zemí most. Jakmile vy uspějete v tomto, hra přepojí a vy budete potřebovat aby následovali příběh Frodo a Say, cestování do Mordor. Tam je také příběh ušlechtilé odrůdy jablek a vzít si kdo byl zajatý od Orcs a uniklý, jen objevit závod Ents. Tak pokud vy nebudete plnit část vaše znaky měly by dělat v daném bodu v příběhu, příběh nemůže převládat. Uvažujte o tom jak hraní ven jiných kapitol tehdy.

Všechny pravdivý pán prstenů fanoušků jistě bude vychutnávat setkání znaky a ovlivňující se s nimi a zbytek můžete stále vychutnávat dobrou RPG hru. Nebojte se. Jestli vy neznáte příběh a dokonce nehrál na předchozí část hry (také dostupný na našem místě), vy dostanete hezké úvod vysvětlující klíčové body toho, co stá se doposud a vy budete schopen zjistit pro sebe co vy potřebujete todo.

Hra sám uvádí velmi dobrou grafiku pro čas, ale ovládací prvky se zdá být poněkud cizí. Vy můžete ovládat to také s myší nebo klávesnicí. Stlačením pravá klávesa na myši vy otevřete nebo blízko menu interakce. Skrz toto menu vy můžete mluvit s lidmi, bojem, chrání, náklad, užívat schopnosti, užívat vybavení a tak dále. Nejpodivnější část (přinejmenším pro mě) mluvila, jak vy zdá se budete potřebovat opakovat slova další osoba říká, jen pro vstupem klíčovými slovy budete schopný dostat významnou odpověď která může pomoct vám dále podél. Někdy vy dokonce potřebujete protější slovo ten, který vy slyšelo. Mluvení v plné větách nepomáhá vůbec, tak soustředění na klíčová slova. Bojující scény zdá se být spíše uninspired, ale oni není tak moc špatná. Ale věci, které obtěžovaný mě nejvíce, byl fakt nemůžeš pohybovat úhlopříčný - jen v čtyřech směrech.

Kromě hezké představy hra také uvádí docela dobrý zvuk se středověkým hudebním motivem v pozadí, které zdá se kování pro vaši cestování uprostřed Zemi, ale nějaké další efekty by byly hezký dodatek.

Počet chrání pozicím je omezený, tak budete muset popsat starší chránit hry jak vy postup, který by mohl byl problém jestli vy skončí přilepený jednu chvíli. To může stát se že vy jste již přepsat savegame ke kterému byste museli vrátit se do za účelem dostat sebe z nepořádku. Tak ne- chránit příliš často, až když vás jste více nebo méně jistý vy jste na pravé cestě.

Všechno ve všech hře předtím než vy je pevný RPG jste udělali brzo v devadesátých létech a já vsadil se každý LOTRA fanouška bude chtít pokuste se o to. Také jestli vy jste těšili se z předchozí části vy jistě chtít pokračovat s hrou.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Interplay Entertainment Corp.

Obrazek:Lord of the Rings Vol. II - The Two Towers, T - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo