Super Solvers - OutNumbered!
Super Solvers - OutNumbered! - náhled

Potom, co bylo zmařený v Midnight záchraně, pán zla nyní osnuje aby svrhl ve stínu Glen TELEVIZNÍ STANICE. Znovu extra Solvers jsou přivo

...

Ugh Recenze

Recenze | Screeny


V pfuj vy základním způsobem hrajete roli předhistorického taxikáře. Vy máte malé řemeslo které funguje na principu podobném s helikoptérou. Vy musíte dopravit lidi mezi různými platformami a zastaveními, zatímco, co bylo pečlivý nepoškodit vaše řemeslo a vyhnout se všem druhům otravných kreatur které udělají vaši práci víc obtížné.

Vy můžete také zvednout skály a bombardovat stromy pro nastavený časnebo vyřadit kreatury chvilku. Hra sám má moc pozitivní "atmosféra" a dává moc přátelský dojem tak jeho také vhodný pro malé děti. Pokaždé když vy dokončíte jistou úroveň, vy dostanete tajný kód který můžete později užívat abyste nemusíte začít ze začátku. Další dárek který tyto herní nabídky je dva-hráčský mód který je moc zábava.

I když základní pojetí je jednoduchý, hra může držet vás jste zabrali po dobu několika hodin od misí jsou dost různorodé. Zvukové efekty jsou velmi měkké a relaxace tak nemám nic proti tomu k tomu. Jediná stinná stránka pro hra je že já jsem byl našel to nemožné aby dokončilo jednu úroveň, tak proto já dám tomu 4/5 značka!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Egosoft

Obrazek:Ugh - stáhnout

7xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo