Ford Simulator 5
Ford Simulator 5 - náhled

Ford Simulator 5 musí být jedním z nejhloupějších her já jsem vůbec kdy hrál. Podle mého mínění, to je jedny nejslabší pokusy o veřejný s

...

Lord of the Rings Vol. I, The Recenze

Recenze | Screeny


J.R.R. Tolkien je pán za mnoha nejvíc prodávaných titulů umístěných v oblasti tohoto světa. Jeho nejslavnější jsou bez pochyby skřítka a pána prstenů. Tito dva produkoval několik her, otrockých napodobitelů, kreslených filmů a poslední také přinesená nám extrémně populární film-trilogie od Petra Jackson. Ne mnoho lidí venku může zmeškalo impozantní příběh Frodo Baggins z hrabství.

Ale jestli oni proti všem pravděpodobnosti mají...Pak oni mohou brzo podat si ruce s ostatními Tolkienovými fanoušky po celém světě a aktivně jednání o poschoďovém pánovi prstenů. Toto hra přináší vám v kontrole nad Frodo samotný, jak on spekuluje s jeho přáteli aby zničili jeden Ring! A prsten který drží osud všech Middle-Země, je v rukou nejvíce nepravděpodobné kreatury je všechny; skřítek! Ring slibuje konečnou moc a nepochybnou autoritu, ale to lže. Ring může jen přinést problém komukoliv kdo nese to. Sauron, kdo udělal Ring, vždy hledá to... a Ring hledá ho. Jeden nemůže existovat bez další. Frodo muset vzít vyzvánět k jednomu místu v Middle - Earth to může být zničené. Zpět přesně k místu to bylo vytvořené: Montujte zkázu! Bohužel to je v srdci Saurons oblasti. A udělat záležitosti horší on poslal Nazgul (prsteny-zjevení), jeho nejobávanější oblíbenci aby znovu získali Ring z hrabství. Frodo muset pohybovat narychlo jestli on je aby dokončil jeho hledání. A tak příběh začíná...

Souhra udělala jeden z nejlepších pána prstenů hry venku, kombinování hezkého rozhraní s ohromnou scenérií, dobrá hra a snadná kontrola. Vy ovládáte všechno v hře s myší, děláním toho moc hratelnému a příjemné. Hra následuje příběh v knize, ale také dává vám ohromnou svobodu v tom, jak vy chcete řešit hádanky, něco tam je hodně v hře. Jak vy postupujete skrz hru, vy dostanete více strany-hledání aby dokončilo... po celou dobu s Nazgul přímo za vámi.

Nezapomeněte aby chránili často v hře, ale dát si pozor při dělání tak. Hra může jen podporovat dva jiný savegames najednou. To je největší stinná stránka hra má. Měl to ne bylo pro tuto neschopnost k chránit často a používání hodně jiný chrání-hraje hru snadno by měla dosáhnout maximální skóre, ale kvůli této hře přijímá jen celkem 4.

Přesto to je hra že já bych rozhodně bych doporučoval!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Interplay Entertainment Corp.

Obrazek:Lord of the Rings Vol. I, The - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo