James Pond 2 - Codename RoboCod
James Pond 2 - Codename RoboCod - náhled

James rybník je hra o tresce boji proti hračkám...

Zlý Dr. Možná chystá se vyhodit Santaa Clausovu polární hračkovou továrnu a jed

...

Snipes Recenze

Recenze | Screeny


Úvod...Střílí z úkrytu je základní shora dolů střelec.

Řekni mi příběh...Z nějakého důvodu vy, hezký-blikavý hoch obočí, jsou chycení v bludišti společně s nějakými kopřivkami a kreaturami, nazvaný střílejí z úkrytu, rojení z jich. Střílí z úkrytu má šípy, a jediný účel šípů je aby střílel je v někom, k vám! Naštěstí vy vždy máte vaši spolehlivou zbraň s vámi...

Stejná procedura jak každým rokem?...Kdy vy začnete hru, vy jste hození do utkání sotva rovného A třída. Vy musíte opustit nebo skončit to (mrtvého nebo živý) měnit nastavení. Oni dosáhnou ze zmíněný A třída (snadné, nic zvláštního, 3 kopřivky, maximum z 10 střílí z úkrytu najednou a pěti životů) až do Z9 (tvrdého, nástěnný-ničící/odrážející kulky, elektrické zdi, duchové, 10 kopřivky, maximum z 150 střílí z úkrytu najednou a dva životy), zatímco dopis stojí pro druhy střílí z úkrytu a věci zahrnující zdi a číslo stojí pro počáteční množství kopřivek a pro maximální množství střílí z úkrytu najednou. Duchové, druhý forma služek, jsou vytvořený při zabíjení první třídy střílet z úkrytu. Oni nemohou napadnout vy, ale oni jsou otravní stoupenci a by neměli byste žalovat je. Kdy vy jste obklopení je, nejlepší věc je aby zastavila se a decimovat je. Zdi mohou být smrtící v kontaktu, přemýšlení pro vaše úhlopříčné výstřely a zničitelný vašimi přímými kulkami. Střílí z úkrytu také výstřel úhlopříčně, samozřejmě. Bludiště jsou náhodně vygenerovaná a celistvý, tak nestřílejí sebe z vzadu s výbuchem skrz všechny zdi. Ale nejdůležitější pravidlo je: Měl bys soustředit se na kopřivky, abyste odřízli nepřátelské dodávky (nebo, v tomto případě, zásoba nepřátel). Pro sledovat vaše nepřátele, které vy máte arch statistik nahoře. Čas a skóre neslouží skutečnému účelu - není žádnému časovému omezení a ne highscore tabulce.

Oči a uši...Grafika je bílý ASCII na černém pozadí. Žádné zvuky kromě nějakého vnitřního mluvčího klepnou kdy vy zabijete nepřítele, a kdy oni zabijí vás.

Po výstupu nyní vstup...pohyb - kurzorové klávesy (spojí pro úhlopříčný pohyb)pohybovat rychlejší - držet mezerník-výstřel:levý - správně - Dup - Wdown - S/Xdiagonally - zájmová skupina zamkne na klíč nad-zvukový u/o - F1pause - Breakquit utkání/hře - Ctrl+přerušení (nebo Ctrl+ zámek svitku)

transdukce...A zábavný, akční-zabalený klasika, která stává se nudný docela rychle. A dobrý a překvapující bod je, že to ne bude dlouho trvá, než najít poslednímu málo střílí z úkrytu. THREE body! Doporučený pro nadšenci, ne doporučený pro grafičtí maniaci.

Mimochodem...

* Snipes je velmi malý pro odstřelovače * Novell NetWare, síťový operační systém, původně jen byl napsaný na zábavný Snipes společně na jiných počítačích * tak Snipes je počátky LAN a první skutečný síťový aplikační * With 26x9 (234) to je pravděpodobně hra většina sotva úrovní

It je možný aktivovat určený pro více hráčů mód v této originální verzi, ale hra by musela být na síťovém disku (nebo být sdílený soubor v nějakém jinak) a tak dále, tak já jsem rozhodl se dát kredit žádný určený pro více hráčů volba.


Rok vydaní: 1982

Vydali: SuperSet Software Corp.

Obrazek:Snipes - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo