Quatra Command
Quatra Command - náhled

Quatra Command pro Windows je starý výstřel-jich - up týmž způsobem jak Kiloblaster a dravý z dnů Windows 3.1. Na rozdíl od většiny her n

...

Lombard RAC Rally Recenze

Recenze | Screeny


Pokud se vám líbí rally hry a pokud se vám líbí staré hry, vy najdete tuto hru moc příjemnou. Herní lombardní RAC rally je klasika udělaný v roce 1988 malou společností nazvanou Red krysa. Toto společnost udělala pouze několik málo her. Nejvíce známý mezi nebyl žádný protivník, publikovaný softvérem mandarínu, společnost většinou věnovaný vydavatelství hrám spektra. Kvůli tomu tato hra byla vypuštěná všem platformám dostupným v té době.

Jako jméno sám řeklo: to je hra o rally, kde vy můžete řídit vozidlo konkurenční v nejvíce známých závodech. Lombardní RAC rally je simulace turnaje běhu v Anglii. Nechejte nás jednání o grafice právě teď. Vy můžete hrát v CGA nebo EGA módu. Jak vidíte v screenshot, vy dostanete lepší výsledky v EGA módu, protože tam jsou víc barvy. Při hraní hry, měl bys závodit v dni nebo v nocinebo dokonce v mlze, sníh a mnoho jiných povětrnostních podmínek, které udělají vás takto hře. Ale jestli vy budete hrát v CGA módu, vy byste neměli rádi grafiku protože budete mít jen čtyři barvy. To je lepší aby provozovalo soubor který dává vám EGA grafiku.

V hlavním menu, který vy máte mnoho voleb aby zvolily, jako běžící všechno rally nebo hrací jen nějaké stupně. Zvuk není moc dobrý, tak myslím si, že to je lepší aby vypnout to.

Nastavení kurzoru jsou moc snadno použitelný:

Urychlete: UpBrake: DownLeft: LeftRight: RightGear: Návrat do

stane se mistrem v této hře, já poradím, že Vám hrát praxi nejprve, učit se / dozvědět se stupně, a znát automobilové ovládací prvky. Všechno toto udělat vám lepšího řidiče během rally. V dílně vy můžete opravit vaše auto a opravit poškození dostalo během rasy. V autě vy sedíte na pravé straně, které je obvykle v Anglii a vy uvidíte cestu jako vy můžete vidět to z vašeho skutečného auta a to dá vám dobrý vztah jak provozovat v rally.

Lombardní RAC rally je dobrá hra, s moc snadným způsobem jak ovládat auto, a s EGA grafikou a zjistíte, že je ta dobrá hra mohl bys hrát na několik hodin. Já dám tomu 4.

Toto hra potřebuje být běží v DOSBOX.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Red Rat Software Ltd

Obrazek:Lombard RAC Rally - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo