Star Reach
Star Reach - náhled

Star dosah (také známého jako vesmírný Federation) je hra která mít vás přikazování jedno ze sedmi závodů které jsou k vaší dispozici. Ta

...

Lode Runner Recenze

Recenze | Screeny


V létě 82, v osamělé počítačové laboratoři na University of Washington, Doug Smith seděl většinou sám. To byla Dougova práce aby obsazovala počítačový laboratorní uzavřít kdokoliv se rozhodla použít to, ale léto nebylo počítačový laboratorní nejrušnější čas. Tak držet sebe obsazený, Doug rozhodl se psát počítačovou hru s jeho bohatým volnem. V tom osamělá počítačová laboratoř přes léto strouha běžec byl vytvořený.

Strouha úspěch běžce nemůže být zmírněného. Strouha běžec byl původně udělaný téměř každý možnost systém: Apple II, starší kapitán 64, VIC-20, Atari 8bitový, Atari ST, NES, DOS a další, a pozdější znovu-vydání zjistila, že byla na většině systémů od té doby. Šance jsou jestli vy jste hráli počítačové hry pro nějaký /každý /žádný časový úsek, vy jste hráli strouhu běžce jednu chvíli. V jeho originálním provozovaném strouze běžci prodal miliony kopií. Ne špatný pro hra která začala jak léto projekt.

V strouze běžci vy hrajete na část pokladu sbírání hrdiny s rýpajícím laserem. Objekt je stejný na každém z 150 obrazovek: sbírejte celý poklad a únik do nejvyššího žebříku s vaším životem. Ano, to je pravda, 150 úrovně cihly kopající akce. Každá úroveň požaduje plány a technika aby tloukla. Vy můžete padat neškodně průběžné díry kopaly s vaším laserem, ale vaši nepřátelé bude dočasně uvězněný a snížit nějaký /každý /žádný poklad oni nosí jestli oni jsou přivábení v.

Zatímco uvězněný v díře vy můžete bezpečně jít přes hlavu uvězněné nepřátele, ale nečekáte dlouhý nebo polezou na a dostat vás. Zakrátko sondy budou plnit zpět v což znamená okamžitá smrt pro kohokoli je ještě uvnitř. Příležitostně vy budete potřebovat aby kopali řadu děr aby daly sebe místnost aby kopala další řadu abys mohl dostat poklad který byl pohřben několik vrstev hlubokých. Příležitostně bloky že vy vidíte nejsou ve skutečnosti tam a vy najdete sebe pád skrz bloky v někdy nevhodný ale příležitostně záchranné momenty.

Placená pozornost úrovním, které vy hrajete. Prkna někdy byla navržená ne tolik s herní zábavnou výzvou na mysli ale asketové.To je zábavný v době zatímco zoufale uhýbání nepřátelé aby zastavili a říct, "čekání, žebříky na této úrovni hláskují ' strouhu běžce ' !" (úroveň 44)

možná klíč k strouze úspěchu běžce, nicméně byl ten, že to byl jeden z prvních mod - able her. OK, ne tak docela mod - able, ale to přišlo s rovným editorem dovolujícím nadějné herní vývojáře udělají jejich vlastní úrovně a sdílet je s přáteli, jako kdyby originální 150 nebyli dost. Použít rovný editor vy budete potřebovat disk chránit vaše úrovně na, které jestli vy používáte, že DOSBOX bude mínit seznámí sebe s diskem připevněním příkazů. Tak bulvární plátek byl strouha běžec- ovo rovný vytvářející význačný rys že to pobízelo sledování nahoru "mistrovského strouhu běžce" hned příští rok (bohužel ne DOS verze známý) s jen 50 úrovněmi, ale nejvíce vyzývavé strouha úrovně běžce navrhly.

Jestli toto všechno zdá se příliš vyzývavý, nebát se. Strouha běžec nechá vás modifikovat počet životů a dokonce nechá vás skákat úrovně. Dělání tak vy ne- nedostanete vaše jméno na vysokém skóre seznam, ale přinejmenším vy nejste omezení na přímou hru myslela, vždy zajímající se jaký rovný 106 vypadá jako, protože nemůžeš projít úroveň 15.

Toto hra mohla nejlepší byla nazývaný rychle a vzteklým hádankou řešením. To je jednoduchý aby učilo se / dozvědělo se, výzva na zvládnout, a stále má hodně aby nabízel potoms cos vys jste udělané hraní.

3 verze strouhy běžce jsou v tomto archivu. Rozdíl mezi V1 a V2, nevím, ale jeden v lrslow je navržený k tomu, aby využíval rychlejších počítačů. Jestli vy máte pomalejší počítač nebo ubrat plyn DOSBOX V2 pracuje dobře. Jestliže ne, držet se záplatované verze.


Rok vydaní: 1983

Vydali: Br?¸derbund Software, Inc.

Obrazek:Lode Runner - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo