Dominus
Dominus - náhled

Já jsem byl moc překvapený já jsem nevěděl této hry dříve. To je dobrý a komplexní strategická hra to bude ceněný také lidmi kdo není v s

...

Livingstone, I Presume Recenze

Recenze | Screeny


Nosí boty novinářského Henry Mortona Stanleya a spustit pro nebezpečný, nádherný a exotický svět Afriky zkusí najít chybějící průzkumník, slavný Dr. David Livingstone. To je historické spiknutí z 19. století jednoho z platformních her vůbec kdy udělaných.

Livingstone, já předpokládám? je jedinečná hra která opustila soutěžní cestu vzadu. Hra je popsán jako 2D akce-dobrodružství platformního stylu. To může zaznít jako mnoha žánrům v jedné hře, ale to opravdu bere kus je všechny. A velké svět se zájmem hádanky a rysy a velké problémy je spojen s moc zajímavou hrou, ve skutečnosti jedinečná hra k přesně. Toto hra dělá všechno toto možný a dělá hru daleko víc zajímavý než další "skok a nadzemní" platformy.

Vy máte tři jiné zbraně a tyč pro delší a vyšší skoky. Kombinování všeho toto dává vám velkou možnost akcí. Užívej bumerang pro cíle nad vámi, noži pro cíle před vámi a bombami pro cíle pod vámi. Změňte zbraně použití čísla knoflíků 1 - 4. Držet akční spínač (prostor) dosáhnout moci házení/skákání a pustit kdy vy myslíte, že to je dost. Užívej Q,A,O,P pro pohyb. Musíte bojovat s vaším průchodem, zvednout nejrůznější námitky a nakonec najít a zachránit Dr. Livingstone.

Toto hra je velmi podobný cukrátku které také bylo vytvořené hlupáčkem opery jen s mnoha zlepšeními. Překvapivě PC verze není moc horší než jiní. Technicky to je hůř zvažující CGA grafika a jen PC reproduktory podporovaly, ale hra a svět je identický s dalšími verzemi. Ještě, třebaže to je CGA, grafika jsou moc detailní. Přirozeně EGA grafika mohla a hudba by opustila ještě lepší dojem ale hra má všechny ty rysy který jsi udělal to legendu.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Opera Soft

Obrazek:Livingstone, I Presume - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo