Detroit
Detroit - náhled

Toto hra je jeden pro vás všechny kdo vůbec kdy snil dělání vaší vlastní sady kol. V Detroitu musíte vyvinout, produkovat a prodat automo

...

Deja Vu - A Nightmare Comes True Recenze

Recenze | Screeny


Vy vzbudíte v krámku koupelny v Chicagském baru, a můžete být myslící ' to bude prodloužený víkend...do té doby, než vy všimnete si, že vy máte jehlovou značku ve vaší ruce, a zbraň ve vaší kapse má tři okruhy v tom. Vy pak objevíte že další tři kulky jsou v muži nahoře v kanceláři. Vy jste zabili ho? Vy nepamatujete si... ve skutečnosti vy nepamatujete si cokoli.

Vítejte v Déjà Vu, hra kde policajti chtějí vás na živu, všichni další zdá se, že chce vy mrtvý, a vy chcete vědět co se děje. V ICOM- ovo interaktivní dobrodružné-tajemné hře vy prozkoumáte město Chicago, z churavé překážky k sídlu na kopci, zkusit najít vaši identitu a zůstat na živu. Vy nevíte co se děje, ale víte že něco je pochybný - tak dávat si pozor.

Déjà Vu užívá cursor - a myší založený systém a několik okna které řídí váš inventář, scéna, směry, text, a osm základní příkazy. Oni jsou docela jednoduší použít, ačkoli menší položky mohou být pilněji kliknout na než jiní. To je také snadné pro okno aby zaházelo nepořádkem obrazovku.

Váš znak je ozbrojený s jeho zbraní a jeho pěsti jak on projíždí městem, ale vy musíte dávat pozor při pálící vaší zbrani jak policie hledá vás. Vy potřebujete aby našli položky aby vedly vás podél vaší cesty, protože vaše paměť je ztracený. Vy také budete potřebovat aby našli nějaké peníze použít taxíky.

Zvukové efekty, který existují v této hře jsou bez chuti a zápachu. Vy obvykle jen slyšíte exploze, údery, a sirény, a žádný z nich není příliš užitečný pro vás. To je hra vy můžete si hrát s hlasitostí mimo bez promeškání cokoli důležitý.

Grafika není naprostá, ale slouží jejich účelu. Detail slouží k tomu, aby pomáhali vy víte co položky jsou, ale vy stále budete potřebovat aby četli popisy aby rozuměly, co nějaké věci jsou a dělat. Déjà Vu má zřetelný nedostatek barvy ve srovnání s novější hry, to je důvod, proč jen začíná to být střední kurz.

Pro výzvu, Déjà Vu kráčí až k talíři; šetření brzy a často a v několika soubory je doporučené tak mnoho chybných kroků může buď zabít vás nebo dostanete, že vy jste zatkli, dávání váš hru úsečný a často násilný konec. Déjà Vu dělá mít druh časové meze v tom, protože vaše paměť je slábnutí rychlý z cokoliv to je, že oni vstříknuli ve vaší ruce. Jestli vy nenajdete léčbu brzo, vy nakonec zemřete mučivou smrt. Kromě nálezu protilátky, musíte také zjistit důkaz proti lidé, které zarámovaný vy, a zničit důkaz že oni zasadili proti Vám. Jen vy můžete vyčistit vaše dobré jméno... jestli vy můžete si pamatovat co to je.


Rok vydaní: 1987

Vydali: ICOM Simulations, Inc.

Obrazek:Deja Vu - A Nightmare Comes True - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo