4-D Sports Boxing
4-D Sports Boxing - náhled

4D sportů Boxing není moc pěkná hra (ve skutečnosti více podle plánu ošklivý) ale to dostane se pod vaši kůži nějak. To je kvůli nějakým

...

Little People Main Street Recenze

Recenze | Screeny


Dnem a nocí! To je rozdíl podle mého mínění mezi malou lidmi hlavní třídou a předtím zhodnocenou malou lidmi farmou, která shromažďovala 1 protože stupnice ne - nešla žádná nižší. Stejná společnost vyvinula je oba, ale jaká rozdílná zkušenost dělá. Já předpokládám, že vývojáře stali se více obeznámený s jejich sadou nástrojů toto chodí dokola.

Malá lidé hlavní třída je přítomen v přesném stejném stylu jak malá lidé farma, uvádějící stejnou extrémně barevnou grafiku a stejný konejšivý hudby. Herní hra je také stále stejný: vy prozkoumáte město kliknutím na oblasti které odměnit vás s nějakou jednoduchou animací a zvuků.

Proč pak dělá malou lidi hlavní třídu opustit malou lidi farmu v jeho prachu, tak říkajíci? To je jednoduše věc hloubky a varianty. Hlavní třída je křída plný animací, místa k prozkoumat a přemýšlivý málo detailů.Vy procházíte se dolů - ův hlavní třídu ' posunem kurzor k buď zanechal nebo pravý okraj obrazovky. Z banky k trhu k oblíbenému obchodu k požárnímu sboru, tam je mnoho míst pro mladé děti aby prozkoumaly.

Vaše dítě bude vychutnávat malou lidi hlavní třídu a ty také! Odejděte tam a jste udeřili město!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Manley and Associates

Obrazek:Little People Main Street - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo