5 Days a Stranger
5 Days a Stranger - náhled

5 dnů Stranger je bodový-a-kliknutí dobrodružný hra která byla udělaná v roce 2003 plně Ramblomatic. Toto hra byla první dobrodružná hra

...

Little People Main Street Recenze

Recenze | Screeny


Dnem a nocí! To je rozdíl podle mého mínění mezi malou lidmi hlavní třídou a předtím zhodnocenou malou lidmi farmou, která shromažďovala 1 protože stupnice ne - nešla žádná nižší. Stejná společnost vyvinula je oba, ale jaká rozdílná zkušenost dělá. Já předpokládám, že vývojáře stali se více obeznámený s jejich sadou nástrojů toto chodí dokola.

Malá lidé hlavní třída je přítomen v přesném stejném stylu jak malá lidé farma, uvádějící stejnou extrémně barevnou grafiku a stejný konejšivý hudby. Herní hra je také stále stejný: vy prozkoumáte město kliknutím na oblasti které odměnit vás s nějakou jednoduchou animací a zvuků.

Proč pak dělá malou lidi hlavní třídu opustit malou lidi farmu v jeho prachu, tak říkajíci? To je jednoduše věc hloubky a varianty. Hlavní třída je křída plný animací, místa k prozkoumat a přemýšlivý málo detailů.Vy procházíte se dolů - ův hlavní třídu ' posunem kurzor k buď zanechal nebo pravý okraj obrazovky. Z banky k trhu k oblíbenému obchodu k požárnímu sboru, tam je mnoho míst pro mladé děti aby prozkoumaly.

Vaše dítě bude vychutnávat malou lidi hlavní třídu a ty také! Odejděte tam a jste udeřili město!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Manley and Associates

Obrazek:Little People Main Street - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo