Bad Blood
Bad Blood - náhled

Zlá krev je po-apokalyptický RPG systémy původu. Znovu, lidé a monstra jen nevycházet. Co dělá tuto hru trochu odlišný od většiny her toh

...

Lion Recenze

Recenze | Screeny


Po moc jedinečné divoké životní simulaci nazvané Wolf, Manley a Associates, Inc . udělané sledování nahoru (toto opravdu nemůže být pokračování) oprávněného lva.

Jak titul sám navrhuje, vy jste lev. Právě jako s Wolf vy znovu budete hrát dravce v divočině zkoušející přežít. Scénáře jsou jiné, pro jestli nic jiného, vy jste mnohem větší zvíře právě teď v úplně jiné lokalitě a s jinou charakteristikou.

Znovu vy ovládáte vaše zvíře, potřeba aby lovila modlí se a jíst to, najít vodu a pít to, najít stykového partnera a **** to a tak dále

Je tam několik vzorků aby zvolily (všechny královského zvířecího rodinu - LION). Každé bude mít jiné síly a slabé stránky. Hra také zahrnuje docela propracovanou dokumentaci která bude vést vás skrz lokalitu těchto vznešených koček, ale kvůli velikosti mnoho věcí byly vynechané. Tak bohužel nebudete schopní sledovat některý z materiálu o lvech, ale vy nicméně stále jste schopen dostat celou základní informaci potřeboval, aby hrála.

Grafika v hře jsou pevná 256 barevná VGA grafika, ale oni nemají zlepšený žádný přes předchozí hru sérií. Ani nemá zvuk, ale pak znovu, to je také něco budete muset odpustit nám pro ne přidávání, archiv budou moc větší tímto způsobem.

Hra je plně myš řiditelný, a menu (jakmile vy začnete simulaci nebo scénář) jsou všechno pod hlavním zobrazením se vším akcí jdoucí na. Tam jsou také indikátory hladu a žízně a podobné. Dále vy pohybujete myším šípem v směru, rychleji váš lev bude pohybovat, ale pamatují si, že lvy dospat se k 20 hodin za den, tak oni ne- nevydrží rychlé sprinty na delší časový interval.

Zkrátka, pokud se vám líbí Wolf, vy jistě budete chtít zkusit lva a jestli vy nikdy nejste slyšeli o buď ještě, to je ohromná příležitost k tomu, zkusit jeden nebo oba. Já bych stále bych doporučoval Wolf trochu víc, jestli nic jiného to je první hra sérií a to dělá zdá se více originálu.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Manley and Associates

Obrazek:Lion - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo