Jazz Jackrabbit 2 - The Secret Files
Jazz Jackrabbit 2 - The Secret Files - náhled

Džezový Jackrabbit 2 je 2D běh-and - gun platforma kde vy ovládáte 3-nožní-vysoký, antropomorfní zelený zajíc. Hra často byla připodobnit

...

Trog Recenze

Recenze | Screeny


Dlouhý, dávno kdy dinosaury a lidé žili spolu v zemi Oga, Trogs (jeskynní muži) měli strašný zvyk jídelních dinosaurusových vajec. Naši hrdinové, bodec a Bloop byl aktivovaný aby zachránil jurský chov a chránit celý dinosaurusovy kapuce.

Dynablaster - PacMan - Clone - Style bitva začíná.

Pro bránit vejce, Trogs užívá kluby a kola. Odporné louže oleje jsou všude kolem pomoci udělat tuto vzrušující hru. Dej pozor na vaší misi a prosí jíst každý ananas, které vy najdete. Který bude transformovat váš málo dinosaurusova dítěte do obludná Tyrannosaurus Rex a vy získáte schopnost jezení zlý málo jednooký homo-erectus. Nějaké další užitečné studené starty zdají se čas od času, jako hořící větev která dovoluje vám střílet ohnivou koule nebo kostku ledu se kterým vy můžete zmrazit vaše nepřátele. Nějaký další něco navíc jako rostliny hub pomohou vám zapsat položku do účetní knihy k vysokému vyhodnocovacímu seznamu. Neproste odejít obrazovku - světové konce tam a vy upustíte život.

Ve dva hráčské hře vy musíte převládat nad druhým hráčem sbíráním vašich vajec rychlejších než on dělá. A ovládací páka je vysoce doporučená!

Malebná VGA grafika a hezký zvukový doprovod udělá tuto hru moc hezký timewaster. Ovládací prvky docela jsou v pořádku. Užívej kurzorové klíče k pohybujte se kolem a prostor překážka k udělat nějaké rohovnické triky nebo plivat oheň. Pro zvednout veselou zábavu ještě víc můžete si vybrat jiné úrovně potíže.

Vychutnávejte!

Užívej "trogon.netopýr" začít hru!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Bally Midway

Obrazek:Trog - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo