Shadows of Mordor, The
Shadows of Mordor, The - náhled

Já obecně nemám rád textové založené hry tak já jsem nebyl netěšil se na psaní této recenze, ale jakmile já jsem hrál hru znovu (po tolik

...

Life and Death 2 - The Brain Recenze

Recenze | Screeny


Život a smrt 2 je finální L&D hra udělala, "jestli vy jste ne- nečetli mou recenzi života a smrt 1 pak by mělo bys šlo a číst to ale já projdu nějaký toho, co já jsem říkal v této recenzi."

v L&D2 vy hry role chirurga a doktora v Toolworks nemocnici. Tentokrát hlavní ohnisko hry je mozek, kde jak L&D1 byl o břiše.

Také bylo tam velké množství zlepšení jako jsou víc informativní diagnózy. Vy dostanete se do zkoumat většinu tam těla této času (tváře, zbraní a noh). Také, budete mít několik nových nástrojů jako je kladivo, špendlík, VYŠETŘENÍ MOZKU a MRI skenování.

Toto také udělá to pilněji než předtím ale vy brzo budete učit se / dozvědět se díky malý v herní knize. A ohromný věc tento čas je vy můžete dělat všechny operace najednou, už ne muset skončit jeden před posunem na jako v L&D1.

Operování je složitější také tam jsou víc věci aby sledovaly jako je C02 úroveň a močový výstup stejně jako dobrý ole EKG. Také operování může být zábavnější právě teď s lepší grafikou a zvukový a schopnost užívat vrtáka.

Teď jestli toto nestačí, aby dělalo vás stáhnout to pak vy jdete nejlepší pohled další hra jak L&D2 je skutečný drahokam, jak pracovní verze je to velmi vzácný.

Tak jít a vychutnávat tuto ohromnou hru. (já hodnotím tuto hru 5 protože to je vzácná ohromná hra)

1. Kde je zvuk? Já jsem otočil to mimo standardně točit to na použitím clipboard ve vaší kanceláři.

2. Dělá L&D2 pracuje v DOSBOX? Ano to docela dobře pracuje v DOSBOX.

3. Toto hra je moc tvrdá!To bylo navržené aby bylo tvrdý, jen pokračuje v zkoušení a podívat se na rekapitulaci v http://hry.wikicities.com/wiki/průvodce:Život_a_smrt_II:__mozek

4. Je tam více pomoci pro tuto hru?Kdy v hře začne operaci pak opustila a šla řadit.

5. Můžeš pomoci mi?Ne! Jděte ven šek Abandonia fórum!

Vychutnávejte hru ;)


Rok vydaní: 1990

Vydali: Software Toolworks, Inc., The

Obrazek:Life and Death 2 - The Brain - stáhnout

2xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo