Spellcasting 101 - Sorcerers get all the Girl
Spellcasting 101 - Sorcerers get all the Girl - náhled

LEGEND

herní vývojový tým za tímto hrou je nazývaný LEGEND, a hlava pracovní skupiny byla Bob Bates, nezávislý programátor Infocom

...

WWF Wrestlemania Recenze

Recenze | Screeny


Myslím si vy můžete říkat do nynějška že já jednoduše miluji zápas a základním způsobem všechny kopnutí--další-hoch-v-the - ass druhu her. Toto hra není žádnou výjimkou.

To je ještě další zápasová hra, ale tentokrát to je opravdu starý drahokam. Udělaný v roce 1991 Ocean, Wrestlemania- ovo grafika jsou dobrá pro čas v kterém to bylo vytvořené, a hra běží hladce dost (dokonce když vy vidíte příležitostnou závadu na spodu obrazovky). Zvuk ne tak docela stojí za zmínku, ačkoli.Hra sám je dost jednoduchý, a vy můžete buď soutěžit o titulu a hra proti počítačinebo praxe proti příteli (bohužel tvému příteli bude vždy musí hrát ' pana Perfektní, zatímco můžete si vybrat mezi třemi zápasníky).

Já pamatuji si když jsem poprvé hrál hru na C64; Já absolutně jsem miloval to.Já jsem vždy vybral buď ' britský Bulldog' nebo ' konečný Warrior' (já nějak nemám rád hromotluka Hogana, a tyto jsou jediné volby dostupný). Já jsem měl rád posměchy , které zápasníci dají k sobě navzájem před začátkem utkání především (oni nemají účinek na utkání, ale jsou druh zábavný).

Nemáte mnoho pohybů - - jen vašich základních bot a úderů. Pro rozběhnout se, dvojí-tisk ve stejném směru; a vy můžete dělat kop z halfvoleje zatímco běží (nebo oponenta může odporovat házením vás ve vzduchu). Tam je v podstatě spravedlivý jeden-specifický pohyb zápasníka a to je pohyb, který oni provedou po vítězném boji o moc (jen stojí blízcí dost společně a uzamknou jejich zápěstí a začít testování jejich síly). Kdokoli vítězí v udělá něco k oponentovi. Tyto boje o moc jsou opravdu vražda na vaší klávesnici (musíte tisknout vlevo a vpravo tak rychle jak je to jen možné).

Dohromady, hezký málo hry, kterou já jsem miloval aby hrál, a ten jsem přinesl zpět mnoho vzpomínek, tak já bych to dal 4.

Já jsem byl měl pocit, že to běží trochu pomalý, tak já jsem hrál to v 6000 cyklech. Také, já nenajdu způsob jak měnit přehlednou mapu, tak já říkám vám která klíč k užívat: O - odešel, P - přímo, Q - nahoru, A - dolů a prostor - udeřil; Hráč dva může užívat kurzorové klávesy a num 0 pro hit.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Twilight

Obrazek:WWF Wrestlemania - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo