Ultimate Cards
Ultimate Cards - náhled

Konečných karet, byla by od je to velmi jméno, zdá se, že bude znamenat že jeden mohl očekávat kartovou hru do konce všech kartových her.

...

WWF Wrestlemania Recenze

Recenze | Screeny


Myslím si vy můžete říkat do nynějška že já jednoduše miluji zápas a základním způsobem všechny kopnutí--další-hoch-v-the - ass druhu her. Toto hra není žádnou výjimkou.

To je ještě další zápasová hra, ale tentokrát to je opravdu starý drahokam. Udělaný v roce 1991 Ocean, Wrestlemania- ovo grafika jsou dobrá pro čas v kterém to bylo vytvořené, a hra běží hladce dost (dokonce když vy vidíte příležitostnou závadu na spodu obrazovky). Zvuk ne tak docela stojí za zmínku, ačkoli.Hra sám je dost jednoduchý, a vy můžete buď soutěžit o titulu a hra proti počítačinebo praxe proti příteli (bohužel tvému příteli bude vždy musí hrát ' pana Perfektní, zatímco můžete si vybrat mezi třemi zápasníky).

Já pamatuji si když jsem poprvé hrál hru na C64; Já absolutně jsem miloval to.Já jsem vždy vybral buď ' britský Bulldog' nebo ' konečný Warrior' (já nějak nemám rád hromotluka Hogana, a tyto jsou jediné volby dostupný). Já jsem měl rád posměchy , které zápasníci dají k sobě navzájem před začátkem utkání především (oni nemají účinek na utkání, ale jsou druh zábavný).

Nemáte mnoho pohybů - - jen vašich základních bot a úderů. Pro rozběhnout se, dvojí-tisk ve stejném směru; a vy můžete dělat kop z halfvoleje zatímco běží (nebo oponenta může odporovat házením vás ve vzduchu). Tam je v podstatě spravedlivý jeden-specifický pohyb zápasníka a to je pohyb, který oni provedou po vítězném boji o moc (jen stojí blízcí dost společně a uzamknou jejich zápěstí a začít testování jejich síly). Kdokoli vítězí v udělá něco k oponentovi. Tyto boje o moc jsou opravdu vražda na vaší klávesnici (musíte tisknout vlevo a vpravo tak rychle jak je to jen možné).

Dohromady, hezký málo hry, kterou já jsem miloval aby hrál, a ten jsem přinesl zpět mnoho vzpomínek, tak já bych to dal 4.

Já jsem byl měl pocit, že to běží trochu pomalý, tak já jsem hrál to v 6000 cyklech. Také, já nenajdu způsob jak měnit přehlednou mapu, tak já říkám vám která klíč k užívat: O - odešel, P - přímo, Q - nahoru, A - dolů a prostor - udeřil; Hráč dva může užívat kurzorové klávesy a num 0 pro hit.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Twilight

Obrazek:WWF Wrestlemania - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo