Nobunagas Ambition II
Nobunagas Ambition II - náhled

Nobunaga- ovo ambice 2 je brilantní strategická hra umístěný v starověkém Japonsku. Oda Nobunaga byl daymio s jednotlivým cílem; spojit J

...

Lemmings Chronicles, The Recenze

Recenze | Screeny


Lemmings je jeden z těch sérií her které mají ty - ův rozkošný ' šarm ale zároveň dělají vás chtít hodit váš monitor z okna kdy začíná to být ďábelsky tvrdé. A Lemmings 3 (nebo Lemmings Chronicles jak to bylo nazvaný někde) není žádný jiný.

Jestli vy jste hráli na předchozí hry pak tam není že mnohem odlišnější sem z předchozích her ve všech baru nových úrovních a nepatrné modifikaci k systému. Změny na systém jsou vynalézavé ačkoli od nyní vy jen máte 4 hlavní druhy lumíka volitelného a zbytek jsou přístupný sbíráním studeného startu (e.g stavitel) a kliknutí na čtvrtý knoflík podél spodní části.

To je dobrá změna na systém podle mého mínění od to znamená nedostanete tak zmatený o tom, co typ lumíka vy potřebujete v jistých situacích. Nové úrovně jsou tak tuhé jako vždy a oni jsou rozčlenění na tři druhy: Klasika, stín a Egypťan.

Tak dobrá jako zlepšení k tomu jsou, to chybí jednu životní věc: Ten kouzlo které udělalo starší hry tolik veselou zábavu aby hrála. Celkově já bych hodnotil to 3/5 pro fakt to je dobrá hra moudrá.


Rok vydaní: 1994

Vydali: DMA Design

Obrazek:Lemmings Chronicles, The - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo