Mushroom Mania
Mushroom Mania - náhled

Dávno, Atari udělal extra- über- legenda arkády volala stonožku že každého hráče by měl hrát nejméně jednou v době života. Pro nás v

...

Nickelodeon Directors Lab Recenze

Recenze | Screeny


Jaký lepší způsob jak prezentovat klasický Nickelodoen Game než s klasický Nickelodean Figurehead, ano Mellisa Joanhart sebe pomáhá aby instruoval vy skrz mnoho rysů tohoto všechny zahrnutá Viacom Interactive- ovo bijáku vedoucí laboratoř!

Hra je naservírován v místnosti s několika dveří, každé vedení do differect aspektů Filmmaking a všechny přispívající dělání vaší představivosti přijít na živu s kusy smrku a úsměvy čelí. Místnosti potřebovaly, aby udělalo vaši mistrovskou dílo realitu jsou samozřejmě:

Zvuková laboratoř; zvukové efekt produkování místnosti s ovládacími prvky míchadla, zaznamenávající schopnosti a samozřejmě nástroj oka aby udělalo vaše hluky stále víc otravný nebo maticululously zdokonalí pro vaše potřeby publika!

Hudební laboratoř; pro vytvoření vašich nápěvů tématu a dramatické hudby pro vaše intenzivní produkty dramatu, všechno je dobře uspořádaný a to je jedním ze snadno použitelných hudebních systémů vytvoření já narazilo na. S devíti jinými nástroji a schopnost navrstvit je brzo vy najdete sebe dělání nejpřitažlivější cinkat tvé přátele budou milovat.

Video souprava; Řezat společně rámy ze všech vašich oblíbených svorek, přidávání ve vizuálním efektech nebo jen lisování v náhodném obrazu přes někoho tvář, hlavní děj zahájí v této místnosti.

Grafické studio; Dostal rám chybějící? Chcete udělat skutečnou kresbu? To je přijímací pokoj, s Paint - like vezme jako je linka, kruh a čtvereční výrobci, Fillers a více smrku než vy víte si rady s, to je místo k udělat mistrovský kus uměnínebo jen škrábat na stránce.

Titulní editor; Dobře, váš film chystá se potřebovat titul právo? Hrát si s Fonts, barvy a proměnlivý pozadí dostat váš nejlepší hollywoodský Headline nahoru a připravený ukázat svět jen volá výstřely tady v okolí.

Ředitelé laboratoř; Když jste jednou pracný pryč ve všech dalších laboratořích je čas směřovat zde spojit splétáním všechno do filmu, import cokoliv vy jste vytvořili jinde a opravdu sednout si k stát se pořádným filmovým editorem, je na tobě co jde kde, zda it'stitles uprostřed filmu nebo křičí na začátku, být tvůrčí a vidět to všechno sejde se!

Nakonec my máme čistírnu; Vaše vlastní osobní domácí kino aby sedělo nečinně, uvolnit se a dívej se na váš konečný výrobek jak to tluče velkou obrazovku.

Zatímco program je samozřejmě primitivní k hlavního zvuku, hudby, grafická a video editace softwareů dostupných, pro mladou publikum biják Directors laboratoř opravdu je snadná uchopit a veselá zábava použít, vy můžete šťastně se ztratit po dobu několika hodin justplaying kolem se vším přidaným obsahem hry; svorky, zvuky, hudební soubory a obrazy vzatý ze širokého okruhu zdrojů včetně nějaký z vaší oblíbeného klasického bijáku Cartoons.

Bohužel zaznamenané svorky Mellisy Joanharts rady je jediná část programu který rád běžet s chvěním rychlosti vozíku taženého podél králíky. Naštěstí vy můžete skákat její úvody a hrát hru bez příliš hodně obtíží, ještě užívání si toho k tomu je plný potenciál.Hry deficity opravdu nejsou že mnoho kdy vy díváte se na to celkově, každý aspekt to bylo zkonstruovaný k ' udělat učení veselé zábavy ' , termín ne často spojený s pravdou, ale ve skutečnosti tato hra dělá uspět přitom v žádném věku.

Vzhled hry celkově je také fantastický, barvy jsou vibrující, jasný a definately udělají hru mnohem víc apelování.

Pro přidat k tomu odvolání tam je mnoho skrytých věcí v každé místnosti že vy zvyklé upozornění zpočátku, takové kliknutí na spínače osvětlení a jiný oblasti které budou jiskřit jiné mini animace aby vyskytovaly se.Celkově hra dává vynikající kus hloupého filmařova softvéru stejně jako kompletní interaktivní učící se zkušenost která bude vám dovolí rozumět každému procesu mediálního vývoje individuálně jak ta tak ono celkově.

Na co čekáte? Jít udělat nějaké senzace!

Pro provozovat hru vy budete potřebovat DOSBOX, jednoduše provozovat nastavení.exe soubor pak montuje složku původu (ie ten, který vy byste měl rozepnout se) a provozovat zařizování.exe, následující nějakých /každých /žádných instrukcí.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Viacom New Media

Obrazek:Nickelodeon Directors Lab - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo