Snoopy and Peanuts
Snoopy and Peanuts - náhled

Nyní první věci, které opravdu překvapili, že mě bylo použití Video grafická karty (nebo prostě daná VGA grafika). Hra byla udělaná již v

...

Leisure Suit Larry 1 - in the Land of the Lou Recenze

Recenze | Screeny


Oblek volného času Larry byl vytvořený společně s Policí hledáním 1, jako nový dodatek k dobrodružnému žánru.

Vy jste Larry Laffer, 38- letá ztracená existence který žít celý jeho život v jeho matčině místě. Jednoho dne on náhle uvědomuje si že on potřebuje aby žil dobrý život a chutnat zakázané ovoce, tak on jde ven a kupuje oblek volného času a nějakých zlatých klenotů. Starý Larry Laffer zemřel, a nový je připravený sestoupit a boogie - woogie!

Spiknutí hry je docela jednoduchý: vy musíte skórovat se ženou během 24 hodin.

Toto hra je velká legrace, a to drželo mě rušný dlouho kdy to bylo uvolněné. Rozvažování že já jsem byl asi osm let starý když jsem poprvé zkoušel hru, to je zázrak který ve skutečnosti podařilo se mi dokončit to. (My anglické psaní bylo docela základní v těch dnech, bez zveličování). Vděčně můj starší bratr vstoupil a pomohl mi psát takové obtížné příkazy jak EXAMINE a GIVE WHISKEY TO DRUNK. Základním způsobem on dělal téměř všechno v hře poprvé I "hrálo" to. Díky, muž!

Toto hra byla první svého druhu mít pokračování čekání. Al Lowe navrhl Larry vyvíjet skrz hry, tak příběh Larry je složitější než příběh mnoha jiných herních hrdinů.

Tam více není moc co neřekne o první Larryově hře. To znamenalo úvodem k "" herní styl hledání, třebaže je to velmi odlišný od dalšího tři sérií (královského hledání, vesmírného hledání & Police hledání).

Pobavte se s tímto málo drahokamu.


Rok vydaní: 1987

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Leisure Suit Larry 1 - in the Land of the Lou - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo