Prehistorik 2
Prehistorik 2 - náhled

Hra, která byla počátkem devadesátých let nainstalována na drtivé většině osobních počítačů, to je Prehistorik 2 z roku 1993. Přestože byla

...

Legends of Valour Recenze

Recenze | Screeny


"Toto hra je lepší než Ultima podsvětí!" s těmito slovy, SSI inzerovaná Legends Of odvaha. Jak oni dospěli k závěru? Myslím si to je lepší nepřemýšlet o tom, protože tato hra je daleko od toho být dokonce přijatelný. Ale pojďme projít to krokem za krokem.

StoryYou začátek jak člověk, trpaslíknebo skřítek (vaše volba) v cizím městě nazvaném Mittledorf. Vy jste tam, aby setkal se s vaším bratrancem, kdo ti řekl o ohromném životě, který on měl tam. Ale bohužel, on ne- ukazuje se, tak zdá se že vy musíte žít sám, do...vy se stáváte příliš nudný a skončit hru.

Hra

první věc, kterou vy musíte udělat je aby vybrala si váš závod. A zábavná věc, od té doby, co to neměla žádné zjevné funkci - všechny vaše statistické výkazy jsou stejní; jen váš zjev mění. Tak proč vybrat si závod, v každém případě? Já jsem ještě hledání odpovědi. Další vy jste ve vašem rodném městě, kde můžete si vybrat vaše spouštěcí zařízení, jako jsou obrněné jednotky, štít, a meč. Bohužel, tam nejsou žádný indikátory jak silný zbraň nebo kus obrněných jednotek je; vy můžete jen hádat cenou, a nejsem si jist jestli to je opravdu úměrný k jeho síle.

Další zastávka: město! Jakmile vy jste, vy můžete obcházet v reálném čase použití vaší myši a/nebo klávesnice. Malé knoflíky na spodu obrazovky mohou být odkliknutý aby operovaly nějaké funkce, jako mluvení s občany, hurling urážky na ně, a tak dále Ovládání (daleko příliš malého) inventáře také je udělané na hlavním zobrazení, které zůstává jediné vy uvidíte.

Boje jsou tak daleko od RPG bojují jak vy můžete dostat. Zda vy vyhrajete nebo ztratit jen závisí na tom jak často vy můžete kliknout zakrátko, a nějaký štěstí nezraní. Zábavný (nebo by měl já říkám legrační?) věc je že monstra která objeví se vaše sousedství obvykle nenapadnou vy jestli vy nevstoupí do nich, zatímco občané dělají to docela často a bez nějakých důvodů.

Samozřejmě, vy potřebujete vodu a jídlo aby žilo, ale ještě jednou tato hra nebalancovala hodnoty řádně. Váš znak potřebuje aby pil a jíst příliš často, rychle se který stává moc otravný.Grafika a zvukový

LoV opravdu nevypadá hru z 1993. Dokonce v roce 1990 to by bylo jen průměr. Jen úvod obsahuje poskytnutá videa, ale bez žádného smyslu nebo spojení s hrou. Při posunu skrz město, vy poznáte většinou jednu věc: neplatný. Tam nejsou žádné stromy nebo keře, jen nějaké svítilny postávající kolem. A v místnostech, jediná věc aby objevila jsou stoly (někdy jisté položky leží na nich). NPCS Jsou moc oškliví a pixelated, také, zvláště nahoru blízký.

Nevím jestli tam není žádný zvuk v hře. Já jsem nemohl slyšet cokoli ve Windows a jsem nebyl nebyl neschopný začít to s DOSBOX, ale je to velmi nepravděpodobné, že to způsobilo převrat zvuku v hrách (smutný ale pravdivý).

Závěr

vývojáři dělají cokoli pravý v této hře? Pokud ano, já jsem nenašel to. Myšlenka si nebyla jist docela dobrý, ale hra byla uvolněná nedovařená. S trochu znovu-programováním mohlo by bylo dobré, možná velmi dobrým. Smůla. Jestli chcete stále stáhnout tuto hru, udělej to - vy nezasloužíte si něco jiného.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Dimension Creative Designs, Ltd.

Obrazek:Legends of Valour - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo