National Lampoons Chess Maniac Five Billion a
National Lampoons Chess Maniac Five Billion a - náhled

Maniak šachů Five miliardy a One je moc zřejmě chtěl být dělat si legraci Chessmaster a jde docela trochu dále k pobavit než Battle šachy

...

Legend of Kyrandia 2 - Hand of Fate, The Recenze

Recenze | Screeny


Kdybych byl řekl, že ruku Fate je nejlepší hra vůbec kdy vytvořila, já by pravděpodobně jsem byl špatné (beroucí v úvahu další ohromné tituly jako první pátrání po Glory, Dragonsphere, a tak dále). Proto chystá se říct to takto: Ruka Fate je jedním z nejlepších her vůbec kdy vytvořily.

Toto vynikající hra je pokračování legendy Kyrandia 1, a předchůdce do Malcomovy pomsty. Podle mého mínění, HoF je nejlepší hra v sériích, třebaže já jsem jen hrál malou část legendy Kyrandia 1. Ale dost toho, přestože to je recenze pro HoF a ne nějaký další titul v sériích.

V této druhé části trilogie, vy hrajete na část Zanthia, nejmladší objednávky Kyrandia mystiků. Říká se takto: Kyrandia je pomalu mizení, se stromy mizením do tenkých vzdušných práv před vašimi očima a věcmi jako toto. Jediný způsob jak chránit zemi je aby našla anchorstone, lokalizovaný v centru světa.

Vy začnete hru ve vaší chatě, a hned vy zjistíte že vše z vašich věcí byly ukradené. Chata je odpadní, a Zanthia je moc rozčilený. První dva věci, které potřebujete aby získali jsou kotel a receptář. S tito dva, vy budete schopen uvařit všechny druhy dávek, které vy budete potřebovat skrz hru. Tam jsou četné hádanky, z nichž mnohé nejsou jednoduší a vyžadovat nějaké neurony k tomu, být užívané. Nicméně, tam jsou také nějaké hádanky které může být vyřešené jen pokusem a omylem, jednoduše protože vy ne- budete vědět co předpokládá se, že vy uděláte. Vy jste všechno pravděpodobně zajímající se co je tak ohromný o této hře. Dobře, kde začnu?

Grafika? Omračování! Jen pohled na screenshot doprava; oni mají cenu milionu slov. Tam jsou také báječné animace: Hra má krátký počáteční film který popisuje zoufalá situace velmi dobře. Hudba je prostě nádherný, a zvuky jsou ohromné. Také, hra je extrémně veselá zábava aby hrála. Herní zjev a humorný dialogy jsou charakteristické pro Westwood, tak jestli vy nemáte hraný každý z jejich her předtím, to je vynikající příležitost k tomu, dělat tak. Já jsem si jist, že vy nebude zklamaní!

Něco jiného, co já zapomenu zde? Ó ano, co je ruka dělání v titulu? Dobře, ruka pomáhá v nějakých částech hry. Ve skutečnosti to pomáhá Vám pravý na začátku, Říká vám kde dostat anchorstone.

Konečné myšlenky: To je další drahokam z mé oblíbené počítačové společnosti, Westwooda (předtím, než to byl koupený EA).

Triviálnosti: O hře: Legenda Kyrandia 2 užívá Trulight technologii. Toto osvětluje každou scénu víc filmový, vzbudit dojem plnějšího, víc trojrozměrného obrazu.

O společnosti: Westwood, jeden z nejpopulárnějších softwarových společností 90s, byla založený v roce 1985 od Brety W. Sperry a Louis hrad. Jejich "kancelář" byla garáž v Las Vegas.

Aby mohla řádně montovat tato hra, vy budete potřebovat aby vkládali následující příkazy do DOSBOX:

montujte d: c:/hofcd/cd -t cdrom -označit MIKES horský c: c:/hofcd/ c: Jakmile vy uděláte to, vše, co musíte udělat je typový hofcd.exe, hit vstoupí, a vychutnávám!Část legendy Kyrandia Trilogy


Rok vydaní: 1993

Vydali: Westwood Studios

Obrazek:Legend of Kyrandia 2 - Hand of Fate, The - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo