Death Rally
Death Rally - náhled

Remedy Entertainment vypustil na trať další super závodní hru, brutální, bláznivou, bombovou hru z roku 1996 s názvem Death Rally, nyní už p

...

Amazing Spider-Man, The Recenze

Recenze | Screeny


Už jste někdy snili být superhero? Sen o braní na nepříteli, a zachraňující slečna v tísni zatímco vy jste v tom? Pak toto může být hry pro vás. Vy vezmete roli opravdu slavného hrdiny v tomto.

Ano, opravdu slavný, pro nás všechny víme tohoto hrdinu k vyjít z Marvel- ovo kováren; muž, který byl kousnutý radioaktivním pavoukem a změnil se na jeden z nejvíce děsivý superheroes doposud: Úžasný Spiderman.

Jak hra začíná, my najdeme Spiderman- ovo dívku, Mary Jane, v problému jak zlý Mysterio unáší jí a bere jí k jeho úkrytu, Rockwell Studios. Samozřejmě, že Spiderman je horký na jeho cesta.

Tak nyní vy vezmete roli Spiderman, a vést ho skrz jeho nejnebezpečnější dobrodružství ještě! Budete muset následovat Mysterio hluboký do jeho brlohu volný Mary Jane.

Tak, co může Spiderman očekává dolů tam? Dobře, hodně hádanky většinou. Ve skutečnosti, vy budete záhadný všechny váš průchod tímto hrou, pokus o dostat se do toho knoflík, přes to mezera nebo minulost která monstrum. Tyto hádanky mohou být vyzývavý, ale nejvíce není všechen ten obtížný; Myslel jsem byl si, že oni byli veselá zábava!

Naštěstí, Spiderman má nějaké schopnosti aby pomohly mu. Jeho většina spolehlivého význačného rysu je schopnost spustit weby. Vy můžete použít tyto odchylce od povrchu povrchu, aktivovat vypínače nebo svázat monstra. Dej pozor, ačkoli! Monstra svázaná dolů tato cesta může stále zranit vás, a jestli vy jen ignorujete je později, váš superhero zemřít rychleji než let v pavoukově webu. Spiderman také může jít na zdech a dokonce na stropech (které může vypadat zábavné v době). Ale znovu, dát si pozor! Nějaké povrchy jsou moc obtížné dokonce pro Spiderman držet se, a vy nechcete, aby on pád do hořící jámy právě teď, vy?

Jestli vy nechcete Spidey spadnout to jáma, vy budete chtít vědět něco o posunu něho kolem. Já jsem byl našel ovládací prvky aby byl dost přímý: Vlevo a vpravo pohybovat, prostor a všechny směr (také úhlopříčně) spustit web a až do jít, dobře... nahoru! Cesta Spiderman se chová chycení nějaké dostávání mělo ve zvyku, ale nedělají si starosti, vy budete houpající se kolem ihned!

Spiderman- ovo dobrodružství bere jemu skrz naskrz Rockwell Studios, a přirozeně on chystá se zranit se v době. Ale náš hrdina nemusí bát se, jak tam jsou místnosti v komplexu kde on může obnovit a také chránit jeho postup. Vy poznáte tyto místnosti obrovským srdcem a blýskající modrou podlahou. Vy obnovíte postavením na podlaze, a chránit šplháním na palubu a mít to pukne zavře.

Bohužel, Amazing Spiderman není to pozoruhodným v grafickém oddělení. Grafika v hře jsou nic zvláštního, ale upřímně, oni nejsou strašní také. Zvuk, také, je nic zvláštního. Já jsem byl našel hudbu pro byla lepší než, že já jsem očekával. Nicméně, jak je vždy případ s PC-SPEAKER zvukem, začíná to být otravný po chvilce.

A smutná věc je to, že hra nechrání váš postup z nějakého důvodu. Skóre jsem nastavilo jsem nebyl ušetřený, a ani byl chycení (úroveň) já jsem byl v. Pokaždé když já restartovaná hra, já jsem musel jsem začal úplně znovu. Škoda, najisto.

Ale na co čekáte? Mary Jane potřebuje vaši Pomoc ! Rychlý, Spiderman, kliknout na stahovací knoflík a dostat chystat se porazit Mysterio! Hodně štěstí!


Rok vydaní: 1989

Vydali: Paragon Software Corporation

Obrazek:Amazing Spider-Man, The - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo