Wings of Fury
Wings of Fury - náhled

Toto jsou jedním z nejvíce návykové her já jsem vůbec kdy hrál. Vy řídíte letadlo pro USA vojenské letectvo uprostřed Japonska. Vaše posl

...

Leather Goddesses of Phobos 2 Recenze

Recenze | Screeny


Nyní to je jedna bláznivá hra. Vy dostanete se do hrát jedné ze tří znaky a jejich mise (volby) jsou jiné. Hrající jeden ze dvou Earthlings vy potřebujete aby léčili cizince který tlačenice-vlastnící pozemky na naší planetě. V procesu udělat to vy setkáte se s různými lidmi a vy můžete hovořit s nimi. Jestli osoba je jiného pohlaví pak sebe vy dostanete rty ikonu (pravděpodobně mluvit nějaká další...), ale na kliknout na to, to se změní na ikonu závitu (trochu bodový věci, které zdá se nemají žádný účinek na hře vůbec, kromě ukáže vám nějaký prémiový materiál raketového startu, torpéda pálení, zepelínu létání...). Jako já jsem říkal, bláznivý.

Jinak hra je docela příjemná dobrodružná hra, ale příliš snadný. Mít tři jiné znaky aby zvolily je krásný splést (ale ve skutečnosti tam je jen nějaký rozdíl jestliže zvolíte cizinec pozemšťana). Vy potřebujete aby dostali to cizí řemeslo operační znovu a opustí Zemi v tom. Nemyslete příliš velkou část toho, nebudete první člověk aby dělal tak. Váš starý muž byl také unesený a viděl obra kanibalské chůzi rostliny podél s mnoha nádhernými liškami napadnout sexuální nadvládu, dělání toho tvrdý pro kdokoli aby vzdorovalo jim.

Hra je zcela řízený myší. Vyznačuje se dobrou zvukovou kulisu, ale řeč (ano to má řeč) zní trochu naškrábanou. Pro naložit nebo chránit tiskový ESC a obrazovku hrací skříně ukazuje se. Písňové tituly jsou jména vašich ušetřených her. Hraní písně nakládá hru a nahrávání to ušetřilo to. Vystupování opouští hru a vracející návraty do hraní. Teď já navrhuji, že vás chráníte často, protože já jsem měl nějaké útrapy s hrou. To zamrzlo třikrát nebo čtyřikrát (naštěstí já jen vrátilo se k ušetřenému bodu a hrálo na).

Nejsou mnoho animací v hře a dokonce ti které jsou, je spíš zadní účinek. Grafika jsou velmi dobrá ačkoli a hezká. Jak pro první část, tak jde pro tento také. Vy byste pravděpodobně ne byste nechtěli vaše rodiče aby věděli, vy nechaný váš mladší (9 letých) sestra hodinek, které vy hrajete tuto hru.

A nyní dost milostné předehry, je čas opravdu hrát. Stáhněte tuto hru hodnocení průměrně značku z 3 (za to, že je graficky dobrý, zní dobře, právě jen příliš snadný a zatížený s cenzurovanou sexualitou).

Tam jsou také dva něco navíc: Codes a rekapitulace.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Infocom

Obrazek:Leather Goddesses of Phobos 2 - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo