Nightmare Creatures
Nightmare Creatures - náhled

Londýn, 1834. Obrovská pozorování byla ohlášená, spolu se zprávami o lidech změně do bezbožných kreatur, a nebožtík budí z jejich hrobů a

...

Leather Goddesses of Phobos Recenze

Recenze | Screeny


Nějaký materiál v tomto příběhu nemusí být vhodný pro děti, zvláště části zahrnující sex, který nikdo by měl vědět cokoli o do dosahující věku osmnácti(dvacet jeden v jistých státech). Příběh je také nevhodný pro cenzory, členy mravní většiny, a někdo jiný kdo myslí že sex je špinavá spíše pak veselá zábava.

Po takový úvod myslím si, že bys měl znát hru bude zábavný, ale pravděpodobně vy byste nechtěli vaše rodiče aby věděli že vy dáte vaši mladší sestru čtený a memorovat některý z částí srdcem.

Dobře, pojďme se vrátit k 1984, kdy Infocom se rozhodl udělat textové dobrodružství založené na jednom z nejzábavnějších knih vůbec kdy. To byl Douglas Adams' průvodce po stopaři galaxii. Pokračovat v jeho úspěchu oni rozhodli se udělat další humornou scienci fiction hru, ale tentokrát oni zabalený to plný se sexem, tak kůže Goddesses Phobosa se narodil ve vzdáleném 1986.

Přestože to je textové založené dobrodružství by nemělo byste očekávat žádné grafiku ani zvuky. Hlavní okouzlit tuto hru má leží uvnitř popisů. Dobře, oni opravdu vyvolávají u vás pocit jako vy jste součástí příběhu. Tak termínová interaktivní fikce opravdu dělá použít. To je science fiction příběh se kterým vy se můžete ovlivňovat. To dělá mít dost širokého slovníku pro vás experimentovat a pobavit se s, ale jednoduše pokud si přejete dostat ze začátku do konce, měl bys dívat se na rekapitulaci (v něco navíc).

Pro hrát tuto hru vy budete potřebovat WinFrotz program, který vy můžete najít pod Services - > segmentem programu na našem hlavním místě.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Infocom

Obrazek:Leather Goddesses of Phobos - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo