Xenon 2 Megablast
Xenon 2 Megablast - náhled

Xenon 2 - Megablast byl moc populární kdy to bylo zveřejněné. To byl přímá výstřel-jich - up hra, kde vy pilotní kosmická loď a vyhodí rů

...

Learn to Add Recenze

Recenze | Screeny


Učit se / dozvědět se dodatku je rozkošný málo hry určené pro předškolní děti. Hráči budou učit se spočítat a přidat k devíti hraním čtyř jiných úrovní. Správně řešení jednoduchých matematických problémů pomáhá zvířata vytvořit duhu, tak hra bude pravděpodobně přitažlivý dětem. Po úvodu ladí, můžete si vybrat úroveň posunem malého deštníku. Jestli hráč neví cokoli o číslech, to je doporučený aby začal od rovný jednoho.

V první úrovni, hráč nemůže dělat cokoli kromě vybrat si číslo z 1 k 9. V závislosti na čísle vybraném, stejný množství položek se objeví blízko země a položkový štěrbiny se objeví v mraku. Pak drobné domácí zvířectvo ukazuje se a umístit položky v mraku. Toto by mělo učit hráče aby počítal do devíti.

Druhý stupeň bude testovat vaši znalost z první úrovně. Potom co vy vyberete si číslo, několik skupin položek se objeví. Hráč ovládá zvířata a musí vybrat pořádnou skupinu. Jestliže zvolíte špatná, která skupina jednoduše zmizí do jen správné skupiny je zanechaná.

V třetí úrovni, vy jste představení dodatku. Znovu, počet položkových štěrbin v mraku rovná se číslu vybranému. Počet položek v skupinách nemusí být rovný vybranému číslu, tak možná budete muset užívat dvě skupiny umístit dost položek v mraku.

Potom co vy jste praktikovali dodatek v třetí úrovni, vy jste připravení aby přesahovali položkové štěrbiny. V čtvrté rovný, jednoduchý výrazy budou napsané na mraku. Možná odpovědi jsou ještě skupiny položek a špatný volby stále zmizí. hraním toto úrovně, hráč se stane obeznámený s jednoduchými dodatečnými problémy.

Rozvažování věk hry, to má slušnou grafiku a zvuk. Zřejmě, učit se / dozvědět se dodatku nevypadá tak rozkošný právě teď, ale to může splňovat účel pro děti. Hra je velmi jednoduchý a dokonce ten, kdo mít ještě problémy s počítači a čísla budou dařit se hrát to zakrátko. Já doporučuji to pro ty neznalá čísla a dodatek.

Změňte "stroj=vga" "stroji=cga" v dosbox.radit se a potom provozovat hru v DOSBOX dostat světlý modrý pozadí


Rok vydaní: 1984

Vydali: Childware

Obrazek:Learn to Add - stáhnout

7xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo