Tom and Jerry
Tom and Jerry - náhled

Tom dělá to znovu! On unesl Jerryova bratrance Tuffy a je na tobě (vy jste Jerry) zachránit chudý málo modré myši.

Toto hra je typ

...

Dusk of the Gods Recenze

Recenze | Screeny


Šero bohů je akce/dobrodružství/RPG událostí softvérem obzoru který je nastavený v severské mytologii. Těm z vás obeznámený s pozdější vědět o Ragnarok, velká bitva na konci času mezi Aesir a Vanir bohy, v kterém mnoha z nejmocnějších bohů dobrý Aesir bude poražen v rukou zlý Vanir, následoval bythe úsvit nového věku míru. Ragnarok proroctví bylo souzeno být nevyhnutelný, ale Aesir bohové si vyberou aby zkusili a prodloužit Ragnarok dokud je to možné a bojovat s Vanir přímo dolů k poslednímu vojákovi, bez ohledu na to jak bezútěšný výhled.

Příběh šera míst bohů vy v roli jednoho z Einherjar, padlí smrtelníci z lidského světa Midgard poslal do Valhaly, hlavní město Aesir bohů. Vy jste byli vybraní od Odina All - Father samotný najít cestu nezpozdit začátek Ragnarok, ale místo toho najít výhodu potřeboval, aby měnil osud a dovolit Aesir bohy aby vyhráli válku. Samozřejmě, změna budoucnosti není žádný snadný úkol, zvláště kdy výsledek byl předpovězený proroky mnohokrát, ale Aesir bohové lepí se k nějaké /každé /žádné poslední naději na přežití.

Šero bohů dovoluje vám vybrat si znak nebo vytvořit váš vlastní. Jestliže zvolíte udělat váš vlastní znak, vy rozhodnete se jak on nebo ona by jednala v hlavních bodech v jejich životě vstupem stavení umístěný na mapu; vyberte si aby strávili čas uctívající bůh a kari laskavost s ním, bojovat v bitvě a expandujete vaše bojové možnostinebo studovat kouzlo aby zlepšilo vaši znalost tajemné tradice. Každá volba zabere čas ve vašem znakově životě, a sezení zpět rozhodnutí co dělat a zkusit najít specifické umístění na mapě světa aby cvičila vaše znak pustiny roky jeho života.

Jak vy přijedete do Valhaly, vy máte příležitost k tomu, se setkat s a mluvit s mnoha z jeho obyvatelů, včetně mnoha z lepších-známých bohů. Téměř každý znak, který vy setkáte se v hře má jedinečný text; mluvením s bohy, smrtelníky, a další bytosti, vy se můžete dozvědět víc o severské mytologii a co trápí bohy. Moc toho co vy jste řečení váže se k hře po ruce, ale často vy můžete slyšet historky bohů a jejich činů. Historky jsou jasně usoudit z mnoha jiných zdrojů severské mytologie a dalších skandinávských příběhů, tak vylučujících účtů striktně založený na jednom zdroji, který často dělá pro nudný patron výklad. Šero bohů nepodrobí vy k pevnému dialogu; místo toho, vy můžete vybrat podtržená slova která objevit se v konverzacích abyste zjistili více o tom předmět, a vy můžete dokonce vepsat do vašich vlastních odpovědí, které je často nezbytné k pokračovat s hrou.

Hodně hry přirozeně zahrnuje bojující monstra, zvířata, a Vanir a jejich spojenci. Šero bohů mít vás pohybovat vaším znakem pravým až do nepřítele aby napadl to se zbraněmi rvačky; nejste - li směrem k nepříteli, vy nemůžete narazit to. Kdy vy napadnete se zbraní, vy musíte čekat nedlouho předtím, než zaútočení na s tím znovu (chladná-doba poruchy závisí na zbrani vy užíváte), tak to může být frustrující nebýt řádně vyrovnaný a přinucený aby čekalo a opět srovnat před zaútočením na znovu whileyour nepřátele zaseknout vy na kusy. Samozřejmě, nepřátelé nezdát se mít tento problém při boji vy. Použití raketových zbraní, jako je přídě, je dokonce pilněji, jak vy musíte soudit kde váš nepřítel bude pohybovat navíc k ověřte si, zda vy jste řádně vyrovnaní. Kouzlo, které existuje ve formě run které jste dané Vám bohy nebo nalezení jinde, má stejné problémy v závislosti na kouzle vy užíváte.

Vaše znakovo primární hledání je aby našlo si cestu ke garantovat vítězství pro Aesir bohy v Ragnarok, nicméně můžete vyhovět . ) lidé, kteří jsou v potřebě silného válečníka aby vypomáhal je. Je tam mnoho hledání vy se můžete dozvědět o mluvením různým lidem, a zatímco někteří pomohou vám s vaším hlavním hledáním, můžete vyhrát položky které pomohou Vám v budoucnu. Bohužel, šero bohů ne- poskytuje seznam hledání, která vy jste byli přiřazení nebo požádaní, aby vyplnili, tak měl bys napsat informaci hledání kdy to stává se dostupní.

Kdy vy jste zabití, vy jste vrácení Valhale paláci. Jediný další trest pro umírání je že vy ztratíte nějaké /každé /žádné položky hledání vy možná jste nosili, tak dělání snadných úniků nemožných; položky jako vybavení, runy, a zdravotní položky zůstanou s tebou. Nedostatek in - game mapy často dělá nález vaši cestu zpět ke kde vy jste zemřeli docela obtížný, nicméně.

Šero - ův grafiky bohů je silně pixelated, ještě grafika objasňující různý scény v hře jsou opravdu dobře vykonané. Hudba v rozsahu od opravdu dobrý řezu-váš-vlastní-ears - off špatný, a nějaký nápěvy nejsou moc pamětihodné.

Dohromady, potíž boje může točit lidi od hry, ale to může být mající cenu pokračovat do pokračovat s příběhem, který příkladně je prezentovány a psaná takovým způsobem, že žádná dřívější znalost severské mytologie je potřebný.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Event Horizon Software, Inc.

Obrazek:Dusk of the Gods - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo