Jetpack
Jetpack - náhled

Jetpack je stará hra, která stala se freeware (abandonware) pár let předtím. Toto hra je veselá zábava a vyzývavá. Cíl v jetpack je aby s

...

Laura Bow 1 - The Colonels Bequest Recenze

Recenze | Screeny


V Laurě úkloně 1 - Colonel's odkaz, vy hrajete mladou Lauru úklonu, jediný sympatický znak mezi skupinu páchnoucích druhů kteří zdá se hodně pohrdat navzájem. To je záhodno že vy, hráč, nemůže stát se napojený na žádný specifický znak, jak oni každý stane se korpusový mortuus spíše rychle.

Vaše hledání je aby zkoumalo tyto ošklivá chování a objevit viníka. Ale jak oběti vraždy brzo zmizí potom co vy najdete jejich zkrvavená těla, to je těžká práce aby přesvědčila zbývající domy-hosty a sluhy (vůbec kdy ubývání na počet) hrozícího nebezpečí.

V nastavení, jediný zvuková volba jež by pracovala pro mě byla AdLib. Já mám SB Live kartu, ale já ne - jsem nevšiml si žádných řidičů pro tuto kartu mezi soubory. Použití AdLib volba, zvukové efekty byly docela primitivní, ale hudba byla příjemná. Pro grafiku, já jsem vybral EGA 16-barevnou volbu. I když grafika jsou jen EGA, oni jsou stále velice malebný a atmosférický, jak screenshot ukážou. Jestli vy máte Windows 98, hra by měla pracovat dokonale skrz DOS okno.

Já nechystám se žertovat vy a říkám, že já debakl jsem miloval hru, ale to je hlavně kvůli osobnímu předsudku. Záhadné vraždy nejsou má věc. A v této hře, kterou vy strávíte hodně času špionáž na lidech a dotazující se co si oni myslí ostatních ve skupině, jen dostat hodně záporné zpětné vazby. Nicméně, pro ty, kdo vychutnávají kus dobrman, tato hra bude něco, co vy budete vychutnávat. Soudě podle nadšených kritik já jsem četl dokola síť, mnoho, mnoha lidí byla uchvácené chytrou a poutavou hrou, vyzývavé hádanky, překvapující plete, a originální začlenění reálného času. Hra byla rozdělená do osmi jednání, a na začátku každý, clockface je ukázaný objasňující reálného času. Jestli vy nenavštívíte jisté lokality předtím, než to je příliš pozdě (například, jestli znak odešel do důchodu přes noc nebo vyšla) budete muset zopakovat jestli chcete dostat informaci nebo položky inventáře z toho znak.

Je tam několik ozvěn od nejrannější královských her hledání, a toto není překvapující, jak oba hry měly stejného tvůrce, Robertu Williamsa. (Yay! Dívčí moc!) jako král Graham královského hledání, Laura může snadno utopit se v několika nohách vody nebo stát se obětí bestií které skrývat se tam. Nicméně, na rozdíl od v těch několik prvních KQ her, hráč může užívat myš, třebaže vy stále potřebujete aby vepsali do většiny příkazů.

Pro rekapitulovat, myslím si, že fascinaci a bohatý děj kout pikle a přinutit většinu hráčů aby vytrvali skrz mnoho úmrtí které bude se přihodí je a další držitele Misty Acres. Jestli vy můžete vyhnout se že močál, vyhýbat se že zkrvavený nůž, úskok který lustr a, samozřejmě, řešit ti, kdo jsou matoucí mystéria, pak vy dosáhnete extra- statusu dobrmana nakonec.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Laura Bow 1 - The Colonels Bequest - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo