Moebius - The Orb of Celestial Harmony
Moebius - The Orb of Celestial Harmony - náhled

Moebius je hra která může být snadno popsaná jak měla náskok před jeho časem. Kupodivu já ne tak docela jsem slyšel o této hře před nedáv

...

Laser Light Recenze

Recenze | Screeny


Tam jsou hádanka hojnosti her kolem a většina z nich nedrží vás ve vaší klávesnici dlouho.Nicméně, pixel Painters nějak přistoupil s hrou který je klamavý a veselá zábava do té míry, že já jsem popouzet k srovnávat legrační faktor s pramenem známými ' neuvěřitelnými stroji ' sériemi. Ale ti chlapi měli něco jiného to dělá tento software tvořit trochu jiný: různé druhy žánrů. Oni udělali Xatax - elektronika pro přetáčení obrazu lodi kosmické, neurčitý World vesmírného golfu miniatury - sportovní hra, Electranois - Arcanoid klon, kopat to - skok a běh a světlo laseru - problém. Tyto všechny hry měly moc chladnou a malebnou grafiku smíšenou s mimořádnou hrou.

V světle laseru vy potřebujete aby uspořádali zrcadla a hranoly v místnosti za účelem dostat pevný laser střílet na cíl. Tam jsou normální zrcadla a polopropustný ten, která odrážejí světlo a nechat nějaká světlá prochází. Hranoly udělají laser rozštěpil do dvou paprsky. Úrovně začnou docela snadné. Sestavené jedny nebo dva zrcadla nebo hranoly a práce je udělaná. Později vy zažijete tvrdší výzvy kde vy potřebujete použít dřevo aby blokovalo laserový paprsek nebo vyhnout se výbušninám.

Pro každou úroveň vy máte časovou mez z 5 minut aby plánovaly vaše rozjímání a lomy.Kdy vy jste si jist všechno lasery bude nakonec zasáhly cíl vy můžete kliknout na - ův ' akční spínač a vidět co se stane. Kdy vy daříte se dokončit úroveň v prvním výstřelu vy vyhrajete 100 body. Vždy, když vy jste produkovali neúspěšné člověka rovné skóre bude snížený 10 body. Pro vydělávat extra body musíte udeřit plody které jsou na cestě. Úrovně-pozadí jsou často trochu matoucí a proto měl bys užívat pravé tlačítko myši pro průvodce.

Světlo laseru nedostane kódy úrovně jak další hry hádanky nabízet. To je hezká věc proti podvodníkům. Jeho nemožné aby vyhledal podvádět stránku a jednoduše začít na úrovni 30. Pro chránit vašim aktuálním úspěchům vy můžete použít chránit volbu v hlavním menu. Toto umožňuje mnoha hráčů aby udělali jejich vlastní hru na stejném počítači.

I jsem již zmínil se o hezké grafice tak dokončit tuto recenzi, které já přidám , že zvuk dělá hezkou práci také.Pro další instrukce čtou - ův instrukce ' v hlavním menu.

Vychutnávejte toto málo drahokamu v části hádanek!


Rok vydaní: 1994

Vydali: Pixel Painters

Obrazek:Laser Light - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo