Mystery at the Museums
Mystery at the Museums - náhled

' správci oznamují že neocenitelné Smithsonianovy poklady chybějí z výstav. Oni byli bláhoví nebo skrytý někde v obrovském muzejním kompl

...

Kronolog - The Nazi Paradox Recenze

Recenze | Screeny


Vývojáři jistě ne - nešetřili na titulu pro tuto hru, oni? Kronolog je stanovený v budoucnu, a říká příběh světa po nacistickém vítězství ve WWII. Přirozeně věci jsou dost ponuré; celosvětově, vlády jsou totalitní, pracovníci jsou pošlapaní a velký bratr je všude. Ale dost běžných událostí: Co je hra jako?

To je dost jakkoli vy byste si představili. Ale váš znak, Dr. Hoffman, je organizování odpor a muset chránit jeho syna a mění historii všechno najednou.Přirozeně, jestli vy uspějete, věci bude zpět k jak oni ' opravdu ' jsou, které je krásný splést. Třebaže spiknutí je zajímavé a nastavení je spíše originál, já mohu jen opravdu doporučovat toto fanouškům odváží se to bylo odhodlán hrát každý hru jdoucínebo hráči kteří najdou nastavení nebo předpokladu zajímavého. Proč?

Dobře, abych řekl pravdu, rozhraní je šokujíce špatný, a mnoho z hádanek vyžaduje, abyste vybrali malý pixel rozdílu v scéně. Horší než to, ačkoli, je jak můžete ve skutečnosti docela daleko dostat se do hry před proveditelností že vy jste udělali chybu která není žádný způsob napravit! Naštěstí, ten druh nesmyslu má téměř vypařil se dobrodružné hraní. Kronolog- ovo slabý příjem pravděpodobně přispěl vývojářům padání celé myšlenky že jste mohli zemřít nebo zabřednete v hrách.

Jestli vy chystáte se pustit se do této hry, a já nikterak odrazuji vás, pak já navrhuji vy ozbrojíte sebe s nějakým druhem průvodce a chránit často. Myslím si já pravděpodobně odložil mnoho lidí ze zkoušení této hry, ale pokud se vám líbí vaše dobrodružství tuhý, se spiknutím které vyzývá vás a dává vám hezkou chuť historie, pak toto hra je pro tebe.

V následech vy můžete najít evropskou verzi hry, nazvaný Red Hell. To je v podstatě stejná hra, se stejným rozhraním, grafikou, designem, a stejné hlavní spiknutí, ale s jedním hlavním rozdílem: jestli v Kronolog my najdeme sebe ve futuristickém what - if scénáři, s celým světem v rukou nacistů, pak v Red Hell, jeden vzít tuto roli je USSR.

Jak udělá to ovlivnit hru, vy zeptáte se? Dobře, to neudělá. Tam jsou pár jmen změněných, včetně té od hlavní charakteristiky (Dr's Constantiny). Jiní jsou zanechaní nezměněný, dokonce když oni jsou němečtí. Nacistické symboly jsou nahrazené sovětskou vlajkou; vy můžete také najít nějaké busty Lenina rozptýleného kolem. Další rozdíly zahrnout jména umístění a co je nejdůležitější, Personal Information manažer, váš zápisník nějaký, který má jinou informaci na historické události, přehled zpráv a triviálnosti které pomohou vám rozumět okolnostem. Zbytek není dotčený; vy můžete použít dokonce stejnou rekapitulaci.

Možná, že bys mohl chtít zvýšit cykly až do 4000-5000.

Pro začít hru, běžet krono.exe. To pracuje nejlepší v DOSBOX jak ve Windows XP a VDMSOUND to běží příliš rychle. Vždy, když ochrana proti kopírování se objevuje, vy můžete tisknout cokoliv pět symbolů vy máte rád. To nevadí.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Castleworks Gameware

Obrazek:Kronolog - The Nazi Paradox - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo