The Games: Summer Challenge
The Games: Summer Challenge - náhled

The Games: Summer Challenge je mladší sestřička hry The Games: Winter Challenge (1991), ale neméně zábavná.

...

Knight Games Recenze

Recenze | Screeny


Kdysi tam žít krále, který zřejmě se začal nudit. Pro bavit sebe on rozhodl se držet turnaj. Mnoho statečných rytířstev přišla bojovat za poctu a možnou ruku polo-nádherný (možná dokonce jen polo) dívka, ale sňatek by pomohl jejich vlastnímu sociálnímu postavení ohromně. A dobrý rytíř musí být kvalifikovaný v užívání různého shromáždění zbraní. Tak soutěž ví jak hry rytířstva zahájeného.

Bohužel není žádné skutečné spiknutí za účelem hry. Vy dostanete se do vybrat disciplínu, kterou vy přejete si aby bojovali v, pak vybrat jednu nebo dva hráčskou hru, vybrat potíž a kontrolní pomůcku na vašeho rytíře. Klíče pro hráče jednoho jsou nalevo klávesnic (s S bytost oheň a obklopující klíče znamenají, že vhodný směr). Pohyby vy můžete vykonávat není tak docela všechen ten různorodé. Vy pohybujete tam a zpět držením ohně a posun zanechal nebo právo, každý další pokus o pohybovat způsobí vy vykonávat útok. Vy jen máte omezený počet pohybů (tlačících směrů při držícím ohninebo bez držícího ohně). Po vybrání všeho toto vy dostanete se do bojovat v následující disciplínách: Boj

meče 1: Dvě rytířstva se dostanou do bojovat navzájem s mečem ( klasický hrdinský směřuje do hlavní srážky obrněných jednotek).

Čtvrtinový personál: Nezapomeněte scénu od Robin Hooda, kdy Robin musel bojovat s Littlí Johnem. Dobře, to je vaše šance na to opětovné uzákonění toto velice scénové.

Lukostřelba: Toto není směřuje do návazného uzlu. Vy potřebujete aby udeřili oko býka (jen dávat si pozor na rozhněvaného býka později), nebo jednoduše udeřit střed cíle (bohužel střílet oko býka, vy budete potřebovat aby nechali váš pokoj, dostat skutečnou úklonu a šíp a jít pátrání po býkovi).

Míč a řetěz: Jaký záludný způsob jak bojovat. Opravdu, opravdu to je. Vy dostanete se do užívat zlou vůli aby rozbila vašeho rezavějícího oponenta (vy přejete si on opravdu budou rezavějící) kouskům. Boj

meče 2: To je stejně jako originální swordfight, ale scenérie je poněkud jiný (a pohyby nejsou docela identický).

Kopiště: Kdokoliv pro Shish-ka - Bob? Dobře, pozvat tvého přítele (kdo je jmenný musí skončit Bob) a běžet kopiště skrz ho. Nebo přinejmenším si představit , že oponent v této události je Bob (nějaký /každý /žádný Bob udělá).

Kuše: Je znovu událost kde vy nedostanete se do jít hlava na hlavě, ale vy budete potřebovat přesnost. Smí váš cíl být přes, vaše ruka stabilní a váš šíp letový úžina do *vložit jméno osoby vy opravdu nenávisti zde*- ovo podporujete stranu.

Drvoštěp: Vůbec kdy uvážit spoj dřevorubců? Vy máte? Ale vy jste obávali se vysokého dřeva boje zpět... Dobře pak, vy můžete praktikovat proti rytíři který bude nepochybně prosit sekat vy předtím než vy děláte stejný jemu.


Rok vydaní: 1988

Vydali: English Software Company, The

Obrazek:Knight Games - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo