Rockstar
Rockstar - náhled

A pěkná hra z Wizard her, Rockstar je také moc návykový jeden.

Vy hrajete roli klasického rockového kapelníka, a váš cíl je aby do

...

Night Raid Recenze

Recenze | Screeny


Osobně, já jsem byl závislý na této hře od mého dětství.

Vy hrajete jak věžička umístěný na malý dům uprostřed nikde. Pro nějaké nevysvětlitelné důvod vaše nepřátele pošlou tisíce výsadkářů aby mohli zničit dům. Musíte ujistit se, že selžou při jejich misi střílením všechnom, co pohybuje. Každý výstřel stojí vás jeden bod ale ve více pokročilých úrovní já pochybuji vy přežijete bez střílející po celou dobu. Nebojte se, v těch úrovních oblohy bude tak plné žádné vaše výstřely bude slečnu ;)

je tam několik druhů nepřátel v noci nájezdníkovi. Já obsáhnu část z nich krátce:

Letadla/rafáky: Tyto živnosti cestují žlab obloha a sníží nespočetné výsadkáře. Nějaké letadla/rafáky jsou pomalé a někteří jsou rychlí. Jestli vy zničíte jeden z těchto živností, šrapnel vytvořený v explozi zničí cokoli v jejich cestě.

Výsadkáři: Tyto chlapi by mohli být pomalý ale oni jsou devastative kdy oni jsou ve velkém počtu. Kdy víc než tři výsadkáři se daří dosáhnout země a země, oni budou schopni zničit váš málo základu. Jestli tři přistál, neupustit naději ačkoli, vy stále máte šanci na to přežít.Každá úroveň se sestává několika - ův vln ' útoků nepřítele a na konci každé/ho, tam je krátké přerušení. Jestli tři vojáci přežili na zemi až do toho bod, vy jste tak dobří jako mrtvý, ale před je tam mnoho cest oni mohou zemřít na zemi, jako šrapnel ze zničených letadel. Jestli menší pak 3 výsadkáři zůstanou na živu v konci úrovně, vy dostanete hezké překvapení, já se ne- nezkazím to pro vás. ;)

řízené střely: Být opatrný na tyto užitečná zatížení ničení! Zničte za každou cenu. Jestli jedny narazí na zem vy zemřete ihned. Jestli vy nevšimnete si jich dost brzo tam je vždy pískavý zvuk kdy oni začnou pád.

Zvuk v této hře je hezký. Můžete si vybrat mezi PC mluvčí a Soundblaster. Hudba je soundblaster jen, ale toto není problém od všeho PC reproduktorová hudba má sklon být opakovaný a poněkud otravný.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Argo Games

Obrazek:Night Raid - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo