Miner 2049er
Miner 2049er - náhled

Miner 2049er původně bylo uvolněné v roce 1982 Big Five softvérem. První verze této hry byla připravená pro Ataria a potom to byl převede

...

Klondike Pro Recenze

Recenze | Screeny


Unavený z prostého starého solitéra Windows? Dobře, pak je čas vy jste hráli Klondike Pro! A hra vyvinutý Brooke W.Boering z 1996 k 2002, udělaný v jeho vlastním CEEMAC programovacím jazyce, a pravděpodobně poslední projekt udělaný v tom, Klondike Pro je experiment ' dvojmo solitér ' .

Klondike Pro má děj o tom, být v zlaté horečce Old West. Vy bojujete proti 9 další oponenti, v pokusu být nejlepším Klondike hráčem na západě. Každé utkání se skládá z 6 rukou. Vy vyděláváte 500 body pro dostávání všechny karty až k vrcholu v ruce, ale nějaká /každá /žádná tahy minulost první dohoda paluby stojí vás body. Vy vyděláváte zlaté nugety pro 1., 2.nebo 3., a ztratit nějaký pro jiné místo. Ale, solitér silně je založen na štěstí. Jak dělá to pracovat?To je kde - ův zdvojená ' část vstupuje. Každá osoba dostane stejnou ruku kdy oni soutěží. Tímto způsobem, štěstí je většinou vyřazený. Jak vy jdete nahoru v hodnosti, oponenti se stávají chytřejším, použití pokročilejších taktik, a vaše vítězství dostanou štíhlejší, nutící vás, abyste jste byli víc obratný a víc shodný jestli vy doufáte, že dosáhnout.

Klondike Pro je úžasně návyková hra, bohužel, aktuální verze jen nechá vás dostat se do Gold chlapíka hodnosti předtím, než to žádá vás abyste platit $20 kterou jste byli předtím účtovaný za to. I když 2.5.3 verze je předpokládáno, že je freeware verze, a říká tak na titulní obrazovce. Řekl bych tuto hru je primární výzva pro nějaké /každé /žádné hakery venku. Narážte, narážet.

Přehled mého názoru na tomuto, pokud se vám líbí solitérovi, Klondike Pro budete vázat vy vašemu počítači jako nic jiného, protože není tam nic jiného takto venku! To je jen škoda to jen nechá vás dostat doposud.

Websajt pro Klondike Pro je tu: http://www.baymoon.com/~solitare/KlonPro2.html

If myslíte si, že vy může dostat autora (já jsem zkoušel, ale se žádným štěstím), pak pokračovat!

Hlavní download je poslední verze, přímo z oficiálního websajtu (s přidáním TEXTTEXT.TXT z verze 2.1), zatímco Klonpro2.zip je z archivu já jsem byl našel, který, myslím si, je verze 2.1, ale nevím jak spolehlivý že zdroj je.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Vagabondo Enterprises

Obrazek:Klondike Pro - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo