Stratego
Stratego - náhled

Známá stolní hra, Stratego, je hra o strategii. Vaše poslání je najít další hráče vlajku a bránit vaše vlastní. Aby jste dělali tak vy ří

...

Kings Quest II - Romancing the Stones VGA Recenze

Recenze | Screeny


AGD Interactive uvolnil finální remake královského hledání 2 v roce 2003, stejný rok že oni dali poslední úpravy královskému hledání 1. Hra pokračuje s příběhem Grahama, kdo splnil se hledání dané jemu pozdním králem Edwardem a byl korunovaný král Daventry. Tam je, nicméně jedna věc chybějící ... manželka s kým sdílet jeho život. Král Graham hledal všude pro perfektního manžela, ale doposud on nenalezená jeho věrná láska.

Pak, jeden osudový den, jeho kouzelné zrcadlo říká mu o dámě uvězněné v dalším dimenzi. Král Graham okamžitě se zamiluje do spravedlivé dívky a obchoduje jeho korunu pro jeho starý dobrodružný klobouk. Je čas pro další odvážné dobrodružství. Znovu Graham bude cestovat zemi při hledání artefaktů nebo lidí kteří mohou pomoct mu v jeho statečném hledání. On potřebuje aby sbíral tři kameny aby mohly otevřít magické dveře a uvolnit jeho nastávající manželku.

Toto hra je remake originálního vydání Sierra již v roce 1985, a to zlepšuje každý aspekt hry. AGD dokonce udělal malé změny na spiknutí, dělající víc impozantní příběh. Například, dveře mají historii z jeho vlastní. Samozřejmě grafika a hudba byla zvětšená také. Znovu, musíte stáhnout hru aby mohla věřit rozdílu.

Jen finální poznámka: originální hra byla nazývaná královským hledáním 2 - Romancing trůn, ale AGD Interactive vybral aby volal jejich přepracovat královské hledání 2 - Romancing Stones.

Část královských sérií hledání


Rok vydaní: 2002

Vydali: Tierra Entertainment

Obrazek:Kings Quest II - Romancing the Stones VGA - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo