Captain Bible in the Dome of Darkness
Captain Bible in the Dome of Darkness - náhled

' jednou tam bylo město daleko od nás na místě a čas, který byl uvězněný v kopuli temnoty! Nadarmo, bible Corps bojovala aby uvolnila to

...

Grandmaster Chess Recenze

Recenze | Screeny


A klasický šachová partie potřebuje už ne pak 2 barvy (černobílý) a dokonce tyto nejsou tak docela považovaný za barvy. Ještě tato hra uvádí plnou VGA grafiku která aby to vypadalo opravdu hezká. Posun kusů je udělaný myší, tak vy nemusíte dělat si starosti s psaním správným umístěním kusu.

Počítačový oponent je velmi dobré (dobře závisení na rovinu vy nastavili pro AI), ale hra je nikterak snadný. Tak to dělá představovat výzvu.

Vy můžete také nastavit pozici v palubě, tak vy můžete analyzovat utkání. Také vy můžete chránit vaše zápasy nebo analyzovat je.

Přirozeně můžete si vybrat hrát na bílé nebo černé kusy a vy můžete dokonce hrát proti další člověk (bohužel ne online).

Základním způsobem tato hra nabízí vám všechno pevnou šachovou partii by mělo. Můžete změnit dokonce a životopis hraní jindy nebo tiskne pohyby udělaly. Vy se můžete zeptat počítače aby ukázal jeho důvod jistého pohybu, tak vy můžete dokonce dozvědět se, jak počítač myslí. Tak svým způsobem vy můžete dokonce dovíte se od počítač.

Dohromady to je ohromné hry pro všechny pravdivé milence šachů. Rozhodně musí mít!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Intracorp Entertainment

Obrazek:Grandmaster Chess - stáhnout

5xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo