Teenage Mutant Ninja Turtles
Teenage Mutant Ninja Turtles - náhled

To byla jen otázka času před slavnými komickými hrdiny nakonec by ukázali se ve videohře. Série kresby získala celosvětovou slávu koncem

...

Kings Quest - Quest for the Crown VGA Recenze

Recenze | Screeny


Někteří z vás hráčů venku jste mohli by dívat se na jméno producenta a myslet, Nah, královské hledání bylo udělané Sierra - každým člověkem ví to!' ... Pravda, ale oni nikdy neudělali VGA remake hry. To bylo udělané AGD Interactive, společnost vytvořený z fanoušků žánru hledání. A tak největší dobrodružná sága všech dob byla znovuzrozená.

Královské hledání: Pátrání po koruně koná se v zemi Daventry, kde vy (Sir Graham) je nazývaný před dobrým králem Edwardem. Vy jste poslaní na odvážném dobrodružství aby tvrdilo tři magické artefakty a dát je ke králi Edwardovi, prokázat sebe hodnotný aby stal se dalším králem. Po cestě musíte kompletní nesčetná strany-hledání aby mohla postupovat skrz hru. Příběh se může zdát dost jednoduchý, ale nechat se zmást. Královské hledání je moc obtížná hra aby hrála, ale jakmile vy zvednete základy, které vy jste na cestě do dokončit dědečka mnoha dobrodružných her.

Nikdo nemůže hádat dopad tento málo hry by měla na obyvatelstvu hraní světa, ale brzo to bylo evidentní , že pokračování muselo být udělaný ... a tak impozantní historky Sir Grahama Daventry začal!

VGA Update dostupný na tomto místě je prostě úžasný! Slova mohou dokonce nezačít popisovat rozdíly v hře, grafice, a hudba. Pozdější muset být slyšet k tomu, aby byl věřící. Toto hra zaslouží si místo na každém počítači venku!

Část královských sérií hledání


Rok vydaní: 2001

Vydali: Tierra Entertainment

Obrazek:Kings Quest - Quest for the Crown VGA - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo